December 14, 2018 - ، ساعت 11:48
 
 
علت حادثه برخورد اتوبوس با دیوار پایانه مسافری بندرعباس اعلام شد


صبح ساحل ، حوادث - جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان با اشاره به حادثه ترافیکی برخورد اتوبوس با دیوار پایانه مسافری در بندرعباس، گفت: علت این حادثه براساس گفته های راننده، ناتوانی وی در کنترل اتوبوس بوده است.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ مجید صالح پور اظهار داشت: ساعت 10 و 20 دقیقه روز یکشنبه گذشته، یک دستگاه اتوبوس با دیوار پایانه مسافری بندرعباس برخورد کرد که در این حادثه شاگرد راننده یک اتوبوس دیگر جان خود را از دست می دهد.

وی ادامه داد: این حادثه در محوطه مخصوص توقف و انجام اقدام های فنی برای اتوبوس ها که در مجاورت پایانه مسافری قرار دارد، اتفاق افتاده است.سرهنگ صالح پور بیان داشت: طبق اظهارات راننده اتوبوس، وی مشغول بررسی فنی اتوبوس بوده و زمانی که پای خود را روی پدال گاز گذاشته، قادر به متوقف کردن آن نشده است.

وی اظهار کرد: طبق گفته های راننده، با گیر کردن پدال گاز، وی تمام سعی خود را برای توقف اتوبوس انجام داده، اما در نهایت به اتوبوسی که در گوشه دیگری از محوطه مذکور متوقف و شاگرد آن که مشغول نظافتش بوده ، برخورد می کند.

سرهنگ صالح پور تصریح کرد: براثر این برخورد شاگرد 40 ساله اتوبوس مذکور در دم جان باخته و دیوار پایانه نیز فرو ریخته است.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان خاطر نشان کرد: صحت و سقم گفته های راننده اتوبوس پس از طی مراحل قضایی و انجام معاینات فنی از سوی کارشناسان شرکت سازنده اتوبوس اعلام خواهد شد.
ارسال شده: ساعت: 8:03

کلمات کلیدی: سرهنگ مجید صالح پور ، حادثه ترافیکی ، برخورد اتوبوس ، دیوار پایانه مسافری

برچسب‌ها: حوادث
 
 
وقوع 435 تصادف درون شهری در هرمزگان

بخشودگی دوبرابری جرائم رانندگی