January 16, 2019 - ، ساعت 05:21
 
 
مهزیار محمدنژاد
همه استعدادها به دلیل فقر و مشکلات مالی کنار می‌روند


صبح ساحل ، ورزشی - ووشوکار جوان هرمزی از کسب سهمیه حضور در اردوی تیم ملی جاکارتا اندونزی در تابستان امسال خبر داد.

مهزیار محمدنژاد اظهار داشت: با تلاش و جدیت موفق شدم سهمیه حضور در اردوی اندونزی را کسب نمایم اما به دلیل آسیب‌دیدگی نمی‌توانم در این اردو حضور یابم.وی افزود: ووشو را به مدت هشت سال و به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنم، تاکنون موفق شدم دوبار به اردوی تیم ملی بزرگسالان در سال 93 و 96 دعوت شوم، سه بار قهرمان تورنمنت‌های مختلف در کشورهای ارمنستان و گرجستان هم شده‌ام.

ووشوکار جوان هرمزی تاکید کرد: بنده اهل جزیره زیبای هرمز بوده و در حال حاضر عضو تیم پارس جنوبی جم هستم و چهار سال پی‌درپی در این تیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر کشور دست یافته‌ام.

محمدنژاد با اشاره به ظرفیت‌های موجود در ورزش هرمزگان گفت: در ورزش هرمزگان استعدادهای زیادی وجود دارد ولی همه استعدادها به دلیل فقر و مشکلات مالی کنار می‌روند، در استان علی‌رغم وجود منابع مالی و پالایشگاه‌ها، مناطق آزاد، بنادر شهیدرجایی و باهنر و غیره با کمبود اسپانسر مالی مواجه هستیم.

وی گفت: بنده یکی از کسانی هستم که قربانی نبود اسپانسر شخصی هستم، چون امسال در بخش بزرگسالان سهمیه حضور در اردوی تیم ملی بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی را کسب کردم ولی به دلیل آسیب‌دیدگی که داشتم علی‌رغم اینکه از طرف هیات استان هرمزگان و شرکت آسیاسیر مورد حمایت قرار گرفتم ولی هزینه‌های درمان سنگین بود و نتوانستم سریع مورد درمان قرار بگیرم تا جایی که کارم به عمل جراحی کشید، اگر یک اسپانسر شخصی داشتم که حمایتم می‌کرد هیچ وقت از اردوی تیم ملی جا نمی‌ماندم و قطعا جزو مدال‌آوران المپیک آسیایی می‌شدم.این ووشوکار افزود: امثال من در استان هرمزگان کم نیستند، در این استان استعدادهای درخشان زیادی وجود دارد و حتی قهرمانانی همچون طاهر قاسمی در رشته ووشو که به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست در انتخابی تیم ملی شرکت کند.

وی تاکید کرد: از مسؤولان می‌خواهم فکری به حال ورزشکاران بکنند، وقتی یک بازیکن سهمیه می‌گیرد وی را به حال خودش رها نکنند.

محمدنژاد گفت: جا دارد از کسانی که حتی‌المکان بنده را همراهی کردند تشکرکنم از جمله سرپرست تیم ووشو پارس جنوبی ایوب چراغی، مجید عسکری‌زاده عضو شورای شهر، مهدی دسینه ریاست سابق دانشگاه سما بندرعباس و علیرضا بهرمن مرد شماره یک ورزش استان هرمزگان که یک تنه هیات ووشو استان را همیشه در رده اول تا سوم کشوری نگه داشته است.

وی در پایان تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات دلسرد نشده و برای موفقیت بیشتر تلاش خواهم کرد، در مسابقات جهانی  2019 پرچم کشور ایران را بالا خواهم برد تا بتوانم گوشه‌ای از زحمات خانواده‌ام را جبران و دل مردم شهیدپرور جزیره هرمز و استان هرمزگان را شاد کنم.ارسال شده: ساعت: 8:18

کلمات کلیدی: ووشوکار جوان هرمزی ، کسب سهمیه حضور ، اردوی تیم ملی جاکار ، تا اندونزی

برچسب‌ها: ورزش