December 16, 2018 - ، ساعت 23:21
 
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار :
3 هزار و 700 قاچاقچی مواد مخدر در هرمزگان دستگیر شدند


صبح ساحل ، حوادث - معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی استانداری هرمزگان گفت: 100 میلیارد ریال از محل فروش 590 خودروی توقیف شده از قاچاقچیان در استان سال گذشته به حساب خزانه دولت واریز شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان افزود: با تلاش نیروهای انتظامی، سپاه، امنیتی و اطلاعاتی سال 96 بیش از 90 تن انواع مواد مخدر در هرمزگان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن 5 درصد بیشتر بوده است.وی بیان داشت: هم چنین در این مدت تعداد 3 هزار و 700 قاچاقچی مواد مخدر در هرمزگان دستگیر شد که نسبت به سال 95 هزار نفر کمتر بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار کرد: این نشان از کیفی شدن مبارزه با مواد مخدر و مقابله با باند‌های قاچاق کلان در استان دارد.

اکرمی اضافه کرد: برای پیشگیری از گرایش به مواد مخدر، مصوب شد اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همراهی فرمانداری‌ها و شهرداری برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی در محله‌ های در معرض خطر اجرا کنند.وی خاطرنشان کرد: در زمینه مرکزهای درمان معتادان نیز کمبود‌هایی در استان هرمزگان وجود دارد که مصوب شد دانشگاه علوم پزشکی برای رفع کمبود‌ها برنامه ریزی کند.ارسال شده: ساعت: 8:05

کلمات کلیدی: بهروز اکرمی ، نشست شورای هماهنگی ، مبارزه با مواد مخدر

برچسب‌ها: حوادث
 
 
حکم تخریب اماکن فروش مواد مخدر با قاطعیت صادر شود

پنج پل هوایی مکانیزه تا پایان امسال در بندرعباس نصب می شود

تغییرات مدیریتی در شهرداری بندرعباس رقم خورد

صدور بليط برگشت براي معتادان مهاجر

عوارض ناچیز مردم بندرعباس کفاف پروژه‌های کلانشهری را نمی‌دهد!