December 16, 2018 - ، ساعت 23:21
 
 
رئیس هیات والیبال شهرستان بندرعباس
در والیبال پایه کارهای بی نظیر انجام شده است


 صبح ساحل ، ورزشی - حسین نارنجی نسب والیبال بندرعباس به رغم تب وتاب این رشته ورزشی در کشورمان درچند سال گذشته درحال حاضر به دنبال  پایه ریزی اساسی برای رشد و حرکت رو به جلو در سطح کشور است .

 هرمزگان دارای استعدادهای فراوانی در رشته های مختلف ورزشی است و ورزشکاران این استان طی سالیان اخیر همواره در رده ملی حرف های بسیاری برای گفتن داشته وبرای کشورمان افتخار آفرینی کرده اند. برادران سنگی و مجید عسکری در رشته وزنه برداری، برادران دانش در رشته تکواندو ، زارعی در رشته فوتسال بانوان ، تنها نمونه های انگشت شماری از افتخار آفرینان هرمزگانی درعرصه های ورزشی هستند. علی رغم وجود این استعدادها و دراختیار داشتن ظرفیت عظیمی از جوانان وهمچنین وجود کارخانه هایی درغرب شهر بندرعباس امروز شاهد هستیم که هرمزگان توان تیمداری درمسابقات مختلف لیگ را نداشته و همین عاملی برای جذب جوانان مستعد هرمزگان به استان های دیگر شده است. 

نبود اسپانسر، داشتن مشکلات مالی و دغدغه تامین معیشت خانواده از جمله مشکلاتی است که باعث شده ورزشکاران هرمزگانی رفتن را به ماندن ترجیح داده وبه جای افتخار آفرینی برای استان شان به استان های دیگر روانه می شوند. 

والیبال از جمله رشته هایی است که هم اکنون در هرمزگان وبندرعباس باوجود نداشتن تیم لیگ برتری درکشور به حرکت سازنده خود دراین رشته ادامه می دهد. هرمزگان هرچند  در سال‌های گذشته به دلیل انحلال باشگاه آلومینیوم هرمزگان دیگر تیم و نماینده‌ای در کشور نداشته اما برای آینده درتیم های پایه و ساحلی سرمایه‌گذاری خوبی را دراین رشته انجام می دهد. 

درهمین رابطه گفتگویی با رئیس هیات والیبال بندرعباس داشته ایم تا فعالیت‌های این هیات را بازگو کند. 

والیبال بندرعباس با همراهی هیات والیبال استان توانسته گام های بلندی را درجهت رشد وتوسعه این رشته بردارد بخشنده  رئیس هیات والیبال شهرستان بندرعباس در این باره می‌گوید: والیبال این شهر استعدادهای خوبی دارد که برای شناخت و پرورش این استعدادها نیاز به زیرساخت داریم که این زیرساخت ها در بندرعباس وبخش های آن کم است. 

رئیس هیات والیبال شهرستان بندرعباس بیان داشت:  تعداد بیمه ها شده این رشته ورزشی نزدیک به سه هزار نفر در بندرعباس است که از این تعداد 65 درصد آن مربوط به آقایان و  35 درصد مربوط به خانم می باشد. وی آمار داوران را دو  نفر در سطح بین المللی، 14 نفر داور ملی، 15 نفر داور درجه یک، 25 نفر داور درجه دو وبالای 300 نفر داور درجه سه و نزدیک به 50 نفر داور والیبال ساحلی داریم. بخشنده بیان کرد: بعد از انحلال باشگاه آلومینیوم در لیگ برتر کشور بندرعباس نماینده ای ندارد و برای حضور در لیگ زیرگروه کشور حداقل به 200 میلیون تومان هزینه نیاز است که البته برای این که یک تیم متوسط داشته باشیم. وی در رابطه تعامل با آموزش و پرورش استان هم گفت: درچند ساله گذشته تعامل خوبی با آموزش و پرورش استان داشته ایم که ماحصل این تعامل، ملی‌پوش شدن چند تن از جوانان این استان بوده است وباید از باقری معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش و پرورش که دراین مدت همکاری لازم را با هیات داشتند تشکر وقدردانی کرد .

رئیس هیات والیبال شهرستان بندرعباس در ادامه بیان داشت: در سه سال گذشته دربحث والیبال پایه چه در ساختار مربی وچه بازیکن سازی به صورت اصولی کار شده است واگر غلو نباشد درتاریخ هرمزگان  بی نظیر است وامروز اگر تعدادی ملی پوش داریم حاصل زحمات و برنامه ریزی جمعی و همکاری هیات والیبال استان وهمکاران و مربیان عزیزی که با کمترین چشمداشتی کار می کنند  . وی از جواد زارعی که شبانه‌روزی دراین راه زحمات زیادی  می کشد  و همچنین از الهامی به عنوان رئیس هیات که صمیمانه با بنده تعامل دارند  تشکر می کنم .  بخشنده در پایان از سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرعباس  که با همدلی وصداقت والیبال شهرستان را حمایت می کند  قدردانی کرد.ارسال شده: ساعت: 8:32

کلمات کلیدی: والیبال بندرعباس ، رغم تب وتاب ، این رشته ورزشی

برچسب‌ها: ورزش
 
 
بعضی ها از سقوط آلومینیوم به لیگ یک راضی بودند

آرمان برسکوی قهرمانی ایستاد