December 12, 2018 - ، ساعت 04:43
 
 
لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور :
«گامرون هرمزگان» در آخرین بازی خانگی به‌دنبال شکست«پرسپولیس گناوه»


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی :برنامه هفته های هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد.

از سوی کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برنامه هفته های هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم در ‏فصل ۹۷-۹۶ اعلام شد.

هفته هفدهم این رقابت ها امروز دوشنبه ۲۷ فروردین برگزار خواهد شد. شاگردان پور سبزعلی در تیم گامرون هرمزگان دیگر امیدی برای صعود به مرحله بعدی ندارند .

گامرون هرمزگان تنها نماینده استان در رقابت های لیگ دسته سوم امروز در ورزشگاه خلیج فارس و از ساعت ۱۶:۳۰  با تیم  پرسپولیس گناوه  دیدار می کند. گامرون ۱۷ امتیازی در صورتی در آخرین بازی خانگی به مصاف  این تیم بوشهری می رود که برای ماندن  باید هر دو بازی پیش روی خودش را با پیروزی پشت سر بگذارد. حریف گامرون هم 15 امتیازی است و   مثل گامرون برای ماندن تلاش می کند به همین خاطر این بازی از حساسیتی  زیادی برای دو تیم  برخوردار  می باشد.

در سایر بازی های این گروه شهید باقری گویم با  استقلال رامشیر خوزستان در ورزشگاه دستغیب شیراز، پیروزی برازجان با جنوب باغملک خوزستان در  ‏ورزشگاه تختی برازجان، جندی شاپور خوزستان با سپاهان ایذه خوزستان در ورزشگاه مجدیان دزفول و جهاد نصر سیرجان با  ملی حفاری اهواز در ورزشگاه تختی سیرجان بازی خواهند کرد .

 دیدارهای هفته هجدهم  و پایانی مرحله دوم  لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور شنبه دوم اردیبهشت  برگزار خواهد شد.

 نماینده هرمزگان در بازی پایانی باید به خوزستان برود و با استقلال رامشیر  صدرنشین گروه سوم در  ‏ورزشگاه تختی دیدار کند. در دیگر بازی های گروه سوم پرسپولیس گناوه میزبان جندی شاپور خوزستان در  ‏ورزشگاه شهید سراجی گناوه است. جنوب باغملک خوزستان با جهاد نصر سیرجان‌در ورزشگاه تختی باغملکبازی می کند. سپاهان ایذه خوزستان از تیم پیروزی برازجان در ورزشگاه تختی ایذه ‏ پذیرایی خواهد کرد.ملی حفاری اهوازمیزبان شهید باقری گویم در ورزشگاه ‏اختصاصی ملی حفاری اهواز است.ارسال شده: ساعت: 8:32

کلمات کلیدی: برنامه هفته های ، هفدهم و هجدهم ، لیگ دسته سوم فوتبال ، باشگاه های کشور

برچسب‌ها: ورزش
 
 
«میناب طیور» درخانه به دنبال صدرنشینی

«البدربندرکنگ» و «میناب طیور» حریفان خودراشکست دادند

برد آذرخش بندرعباس مقابل میلاد نور

ما را از لیگ برتر اخراج کردند

وینگـو بگویـچ تیم سابقش را شکست داد