October 18, 2018 - ، ساعت 15:09
 
 
برای نخستین بار صورت گرفت :
برگزاری کارگاه موج‌سواری پدل بوردینگ در جاسک


صبح ساحل ، ورزشی - رئیس هیات موج سواری شهرستان جاسک گفت: کارگاه آموزش موج‌سواری در رشته پدل بورینگ برای نخستین بار با حضور 14 شرکت‌کننده در این شهرستان برگزار شد.

سلمان زمانی  با اشاره به برگزاری نخستین دوره کارگاه آموزشی موج‌سواری در رشته پدل بوردینگ به میزبانی شهرستان جاسک خبر داد و اظهار کرد: در این دوره آموزشی علاقمندان به مدت دو  روز در کلاس‌های تئوری  و عملی حضور داشتند.

وی با اشاره به این که این کارگاه به درخواست هیات موج‌سواری جاسک با همکاری اداره ورزش و جوانان جاسک و هیات انجمن‌های ورزشی استان هرمزگان برگزار شد، افزود: علاقمندان به موج سواری از شهر جاسک در این کارگاه حضور داشتند که تحت نظارت مدرسان مجرب تحت مدیریت کمیته ورزش‌های موج‌سواری استان فرزاد آبنوس، بهنام سلطانیان و مصطفی ناصری از مربیان برجسته استان مدیریت می‌شد.

 رئیس هیات موج سواری شهرستان جاسک بیان کرد: این دوره آموزشی در موسسه فرهنگی بیت‌الزهرا سپاه دریایی جاسک پیگیری شد و کلاس عملی در خور شیلات برای نخستین بار با حضور 14 نفر از شرکت‌کنندگان پسر برگزار شد که تمامی شرکت‌کنندگان بومیان شهرستان جاسک بودند. زمانی با بیان اینکه توانایی و ظرفیت در این بندرساحلی در ورزش‌های آبی وجود دارد، اضافه کرد: با توجه به امکانات طبیعی از ساحل بکر این شهرستان و خور زیبای لوران این بندر ساحلی توانایی پایگاه تمرینات آبی را برخوردار است. 

رئیس هیات موج سواری شهرستان جاسک تصریح کرد: احداث مجتمع ورزش‌های آبی و ساحلی در این شهرستان اولویت اول باشد و استعداد رشته‌ها آبی در جاسک زیاد می‌شود.

 گفتنی است، با توجه به این که امکانات خدادادی از جمله خور شیلات در این بندرساحلی وجود دارد، جاسک می‌تواند به عنوان یکی از پایگاه‌های اردوهای تیم ملی در ورزش‌های آبی از جمله قایقرانی ، جت اسکیت و ورزش‌های موج‌سواری باشد.ارسال شده: ساعت: 8:31

کلمات کلیدی: رئیس هیات موج سواری ، شهرستان جاسک ، کارگاه آموزش موج‌سواری ، رشته پدل بورینگ

برچسب‌ها: ورزش
 
 
بهره برداری از 13 پروژه آبرسانی روستایی آغاز شد

اعلام ممنوعیت صید آبزیان در آب های جاسک

خارج کردن کیست تخمدان 50 سانتی از مادرباردار در جاسک

شهادت مأمور دریابانی دردرگیری باسودگران مرگ

ناکامی آقازاده ها در جاسک!