October 23, 2018 - ، ساعت 08:54
 
 
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان:
باید فرصت‌های مدیریتی در اختیار جوانان قرار داد


صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به توانمندی‌ها و افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف علمی، مدیریتی و اقتصادی گفت: باید فرصت‌های مدیریتی را به جوانان داده و آن‌ها را باور کرد.

احمد مرادی در مراسم تجلیل از جوانان برتراستان اظهار داشت: جوانان از مسؤولان انتظارات و خواسته‌هایی دارند که  باید این درخواست‌ها را بشنویم و ترتیب اثر بدهیم، جوان ایرانی در تمامی عرصه‌های داخلی و بین‌المللی به خوبی درخشیده و افتخارآفرین بوده است.

وی افزود: سبقه علمی جوانان ایرانی در دنیا سرآمد است؛ اگر فرصت و بستر مناسبی را مهیا کنیم و آن‌ها را در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، اقتصادی و مدیریت باور کنیم قطعا کاری می‌کنند کارستان، زمانی که بستر کار و تلاش برای جوانان فراهم است باید از آن‌ها حمایت کرده و باورشان کنیم تا اعتمادبنفس‌شان افزایش یافته و موفقیت‌های بیشتری کسب نمایند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: هر دستگاهی یک وظیفه خاص در برابر جوانان دارد که باید در چارچوب قانون به وظیفه خود عمل کرده و ظرفیت‌های لازم را در اختیار جوانان قرار دهند. مرادی با اشاره به خودباوری و اعتمادبنفس در جوانان افزود: مهم‌ترین کاری که باید انجام شود باور جوانان و اعتقاد به توانایی‌ها و تخصص آن‌هاست، باید فرصت‌های مدیریتی را در اختیارشان قرار داده و به آن‌ها اعتماد کنیم چرا که جوانان انگیزه، توانایی و تخصص انجام کار را دارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: خودباوری و اعتمادبنفس جوانان نتیجه‌اش افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف است که باید به آن‌ها فرصت داده تا سکان مدیریت کشور را بدست بگیرند و کسانی که عمر اداری‌شان به پایان رسیده تجربیات خود را در اختیارشان قرار دهند.ارسال شده: ساعت: 8:04

کلمات کلیدی: احمد مرادی ، مراسم تجلیل ، جوانان برتراستان

برچسب‌ها: سیاست
 
 
"احمد مرادی"فرماندار بندرعباس شد

کشف خط لوله انتقال سوخت قاچاق درروستای گچین

بندرعباس از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است

پلمپ دو واحد نانوایی متخلف در بندرعباس

شرایط سرمایه گذاری در شهرستان بندرعباس فراهم شود