October 23, 2018 - ، ساعت 08:59
 
 
نماینده مردم هرمزگان خبرداد:
ایجاد اشتغال برای 64هزار نفردر شهرهای غرب هرمزگان


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم غرب هرمزگان با اشاره به تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: این قانون در راستای حمایت از جوانان باانگیزه بوده و غرب استان هرمزگان آینده درخشانی در تولید و اشتغال پایدار دارد.

 ناصر شریفی در جمع جوانان پارسیان اظهار داشت: اشتغال جوانان دغدغه اصلی ماست و صنایع انرژی بر پارسیان در این منطقه ظرفیتی برای تولید و اشتغال در غرب هرمزگان است.

 ناصر شریفی در جمع جوانان پارسیان اظهار داشت: اشتغال جوانان دغدغه اصلی ماست و صنایع انرژی بر پارسیان در این منطقه ظرفیتی برای تولید و اشتغال در غرب هرمزگان است.

وی افزود: جوانان در هر جامعه‌ای نماد طراوت، نشاط و شادابی در اذهان عمومی بوده و با صلابت و اقتدار در هر زمینه‌ای که گام بردارند موفق می‌شوند.نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس تاکید کرد: جوانی فرصتی است که خداوند برای درخشش و تبلور اندیشه‌ها، توانایی‌ها و ظهور شایستگی‌ها در اختیار آن‌ها قرار داده است، این جوانان هستند که در بزنگاه‌های حساس انقلاب و سختی‌ها ایستاده‌اند و در دوران دفاع مقدس کسانی که جان فدا بودند همین جوانان بودند.شریفی افزود: جوانان ایران زمین، در عرصه‌های سازندگی، پیشرفت و اعتلای علمی و تحریم‌ها با عزت و افتخار ایستادند و برای ایران سربلندی خریدند.

وی گفت: وجود جوانان به جامعه نشاط و امید می‌دهد و اگر کسی این سرمایه‌های ارزشمند را ناامید و مایوس کند عامل شیطان و مزدور استکبار است.

شریفی با تاکید بر توجه جدی مسؤولان بر دغدغه‌های اساسی جوانان گفت: باید قدر این سرمایه‌های ارزشمند را بدانیم و در عمل برای آن‌ها برنامه داشته باشیم، تصویب و اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان گامی برای حمایت از جوانان و ایجاداشتغال در کشور است.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس افزود: آنچه که موجب نگرانی و دغدغه مقام معظم رهبری شده اشتغال جوانان است که براساس یک برنامه محوری، شکل‌گیری و جهت‌دهی مسیر اشتغال جوانان غرب هرمزگان را در صنایع انرژی‌بر پارسیان تا رسیدن به اشتغال ثابت و پایدار دنبال می‌کنیم.

ناصر شریفی در پایان افزود: طی یک برنامه مدون ده ساله بنا داریم ظرفیت ایجاد اشتغال در غرب هرمزگان را به 64هزار نفر برسانیم.ارسال شده: ساعت: 8:04

کلمات کلیدی:

برچسب‌ها: سیاست
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت