October 23, 2018 - ، ساعت 08:52
 
 
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:
نقل‌های شبکه‌های مجازی عمدتا باطل است


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: نقل‌های شبکه های مجازی عمدتا باطل است غرض های شخصی و گروهی در آن است و نقل های سالم محدود است.

به گزارش ایسنا،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در جمع نمازگزاران بندرعباس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری و روز معلم، افزود: احترام به معلم سفارس دین اسلام است و در کلاس درسی اسلامی است که حرمت معلم حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: سقوط فرهنگ یک جامعه زمانی است که علم معلم و عالم در آن جامعه جایگاهی نداشته باشد.امام جمعه بندرعباس با اشاره به درپیش بودن بزرگداشت شیخ صدوق و شیخ کلینی، این دو شخصیت را از مفاخر بزرگ حوزه های علمیه دانست که اگر نبودند حوزه های علمیه ای هم وجود نداشت.

آیت الله نعیم آبادی جایگاه حوزه های علمیه را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: امثال کلینی ها و صدوق ها بودند که حوزه ها را حفظ کردند. 

وی ادامه داد: دشمنان به جهت شناخت از این جایگاه ارزشمند است که به حوزه های علمیه حمله کردند چون می دانند حوزه محل رشد اندیشه های امثال کلینی ها و صدوق ها است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهار کرد: کسی که می گوید حوزه علمیه نمی خواهیم برای این است که تبلیغات منفی کتاب های انجیل و دنیای مسیحت او را گمراه کرده است.

آیت الله نعیم آبادی هم چنین به درپیش بودن روز بیماری های خاص و صعب العلاج اشاره کرد و ادامه داد: دولت نمی تواند همه مخارج این دسته از بیماران را بپردازد لذا در این شهر که نه افراد پولدار و نه فقیر کم نیست، ثروتمندان باید با دارایی خود دست این بیماران را بگیرند.

وی یاد آور شد: استان هرمزگان که از آن به عنوان پایتخت اقتصادی یاد می شود و با وجود این همه ثروت نباید مردم آن دچار فقر و مشکلات درمانی متعدد باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: نقل‌های شبکه های مجازی عمدتا باطل است غرض های شخصی و گروهی در آن است و نقل های سالم محدود است.

وی با اشاره به اینکه بافنده خبر باید خبرش مورد قبول باشد و شنونده خود نیز باید عاقل باشد، اضافه کرد: اگر خبر مطمئن و از عالم راستگویی بشنویم باید پذیرفت.

امام جمعه بندرعباس عنوان کرد: کسی که علمای صادق را به دروغ گویی متهم کند خودش دروغگو است.وی با اشاره به اینکه تمدن غرب همه چیز را از بین برده و دیگر حرمت علما محفوظ نیست، ادامه داد: جامعه باید جایگاه معلم را بشناسد و تکریم کند چرا که پرچم دار فرهنگ جامعه هستند.

آیت الله نعیم آبادی در پایان کفت: اگر علم بزرگترین فضیلت است عالم نیز باید بالاترین جایگاه را داشته باشد.ارسال شده: ساعت: 8:31

کلمات کلیدی: آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ، جمع نمازگزاران بندرعباس

برچسب‌ها: سیاست
 
 
توصیه آیت‌الله نعیم‌آبادی به مشایی

جمع ‌کردن رأی با یارانه از زشت‌ترین کارهاست

با وعده های دروغین رای خود را خراب نکنیم

به نظر می‌رسد، وزیر صنایع جوگیر شده است

شناخت فرقه ضاله لازمه مبارزه بسیج با وهابیت