October 23, 2018 - ، ساعت 09:39
 
 
شطرنج قهرمانی هرمزگان
«یاسمن داودی» و «محمد اصبحی» همه را مات کردند


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی یاسمن داودی قهرمان شطرنج بانوان استان هرمزگان شد.

مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان استان هرمزگان در سال 1397 با حضور 8 نفر از شطرنجبازان شهرستان های بندرعباس و سیریک به سرداوری فاطمه سرافراز شکوهی در 5 دور به روش سوئیسی  در خانه شطرنج بندرعباس برگزار شد.

در پایان این رقابت ها یاسمن داودی از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1769 با کسب 5 امتیاز  عنوان  قهرمانی را به دست آورد. 

مطهره تالانه از بندرعباس با ریتینگ بین‌المللی 1502 با کسب 4 امتیاز به مقام دوم رسید.فرانک فکری از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1299 با کسب 3.5 امتیاز سوم شد.

در مراسم اختتامیه که با حضور حسین احمدی سرخونی رئیس هیات و شهرام سالاری دبیر هیات برگزار شد به قهرمانان برابر آیین نامه جوایزی اهدا شد. 

همچنین اعلام شد قهرمان مسابقات برابر آیین نامه به جشنواره سراسری شطرنج بانوان کشور که مرداد ماه برابر اعلام فدراسیون شطرنج برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

نتایج این مسابقات برای تاثیر در تغییرات ریتینگ بازیکنان به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال خواهد شد.همچنین مسابقات شطرنج قهرمانی استان هرمزگان دربخش مردان با حضور 36 نفر از شطرنجبازان شهرستان های بندرعباس، بستک، میناب ، رودان، قشم و پارسیان که 19 نفر از آنان دارای ریتینگ بین المللی بودند به سرداوری فاطمه سرافراز شکوهی در 8 دور به روش سوئیسی در خانه شطرنج بندرعباس برگزار شد که در پایان محمد اصبحی از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 2119 با کسب 6.5 امتیاز و پوئن شکنی بالاتر به مقام قهرمانی رسید.

نیما نجفی از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1832 با کسب 6.5 امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم  شد.

محمد لطیف پور از بندرعباس با ریتینگ بین‌المللی 1995 با کسب 6  امتیاز  عنوان  سومی ر ا از آن خودش کرد. متین میلانی از بندرعباس با ریتینگ بین‌المللی 1436 با کسب 5 امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن با ریتینگ بین المللی زیر 1500 شناخته شد.

پارسا رحیمی شهمیرزادی از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1346 با کسب 4 امتیاز  عنوان امتیاز آورترین بازیکن زیر 12 سال  را از آن خودش کرد و آریا شهابی از پارسیان با کسب 4 امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن زیر 10 سال شناخته شد.

در پایان این رقابت ها اعلام شد قهرمان مسابقات برابر آیین نامه به مسابقات شطرنج نیمه نهایی قهرمانی کشور که زمان برگزاری آن را متعاقبا فدراسیون شطرنج اعلام خواهد کرد اعزام می شوند. نتایج این مسابقات برای تاثیر در تغییرات ریتینگ بازیکنان به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال خواهد شد.ارسال شده: ساعت: 7:57

کلمات کلیدی: مسابقات شطرنج ، قهرمانی بانوان استان ، یاسمن داودی ، عنوان قهرمانی

برچسب‌ها: ورزش
 
 
شطرنج آزاد هرمزگان

«عادل صادقی» قهرمان شد

میلاد سلیمانیان قهرمان شطرنج هرمزگان

سید حسین دانش پور شطرنج باز هرمزگانی قهرمان شد

پیشدار قهرمان شطرنج بانوان