December 12, 2018 - ، ساعت 04:46
 
 
اجرای استاندارد به بهبود ساخت تولیدات داخلی منجر می‌شود


صبح ساحل ، اقتصادی - نخستین  جلسه کارگروه استانداردسازی کالا و خدمات سال 1397 در محل استانداری استان هرمزگان با حضور اعضا تشکیل شد.

عیسی باقرزاده‌ مدیرکل استاندارد هرمزگان در این جلسه گزارشی از عملکرد اداره استاندارد شهرستان جاسک در سال 1396 را ارائه نمود.

وی به بیان آمار واحدهای صنفی پروانه‌دار، آزمون ترازوهای واحدهای صنفی، آمار باسکول‌های بازدید شده و نازل‌های عرضه سوخت مایه پرداخت.

باقرزاده گفت: از 15 جایگاه سوخت در شهرستان جاسک دارای 86 نازل هستند که در آزمون‌های صورت پذیرفته 55 نازل مورد قبول واقع شده است.

وی افزود: در خصوص واحدهای تولیدی سنگدانه‌های بتن، هیچ‌کدام از سه واحد تولیدی در این شهرستان دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد نمی‌باشند که متاسفانه این واحدها با توجه به تذکرات قانونی، هنوز هم به فعالیت بدون مجوز خود ادامه می‌دهند.

مدیرکل استاندارد هرمزگان در ادامه موارد عدم انطباق جایگاه‌های سیلندر پرکنی شهرستان جاسک و لیردف را به تفکیک ارائه نمود.

همچنین محمد احمدی فرماندار جاسک اظهار داشت: شهرستان جاسک به لحاظ موقعیت استراتژیکی که داراست برنامه‌های جامع بلند مدتی پیش‌رو دارد.

وی گفت: موضوع صادرات و واردات که فعالیت استاندارد را در این شهرستان دو چندان می‌کند بسیار حائز اهمیت می‌باشد.ارسال شده: ساعت: 13:05

کلمات کلیدی: نخستین جلسه کارگروه ، استانداردسازی ، کالا و خدمات

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
کالاهای اساسی ارز 1226 تومانی می‌گیرند

جریمه 13 میلیاردی خودروهای لوکس قاچاق در هرمزگان

گزارش صید ساردین در هرمزگان

از سال آینده هیچ کالایی بدون استاندارد عرضه نمی‌شود

با تدوین استاندارد های ملی گامی مهم در راستای استاندارد سازی برداشته شده است