October 23, 2018 - ، ساعت 08:53
 
 
نائب رئيس بانوان هيات ووشو هرمزگان:
اولويت اول ما تربيت مربيان كارآمد است


 صبح ساحل ، ورزشی -   سرپرست نائب رئيس بانوان هيات ووشو هرمزگان در ديدار با مسؤول امور بانوان اداره كل ورزش و جوانان استان گفت: يكى از اهداف مهم هیات ووشو هرمزگان در سال جارى، به روزرسانی و تربیت مربیان کارآمد است.

 مریم پاسالار در ديدار با مسؤول امور بانوان اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان اظهار داشت: يكى از اهداف مهم هیات ووشو هرمزگان در سال جارى، به روزرسانی و تربیت مربیان کارآمد خواهد بود چراکه با مربیان زبده می توان ورزشکاران قدرتمندى را پرورش داد.

وى افزود: برگزارى همايش های استعدادیابی جزو اولویت های هيات ووشو استان در سال ٩٧ است چراكه با استعدادیابی، استعدادهای خاص هر رشته شناسایی و پرورش خواهند يافت و قهرمانان هر رشته به جامعه ورزشی معرفی خواهند شد.

سرپرست نائب رئيس بانوان ووشو هرمزگان گفت: با آموزش و تربیت مربیان دلسوز و بااخلاق، آشنایی مردم با این رشته ورزشی روز به روز بیشتر خواهد شد و علاقه جوانان به این رشته ورزشی افزايش خواهد يافت.

پاسالار در ادامه عنوان داشت: حضور بانوان توانمند در همه عرصه ها باعث رشد و پیشرفت در آن حوزه مى شود و اميد مى رود در این حوزه نیز بیش از پیش موفقیت های استانی، کشوری و جهانی کسب شود.

وى اضافه کرد: تبلیغات مناسب محیطی می تواند یکی از دلایل مهم در معرفی بیشتر و جذب طرفداران رشته ورزشی ووشو شود و امسال با کمک اعضاى هيات در این بخش اقدامات مهمی انجام شده است كه به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

در ادامه اين جلسه سحر رضايى بيان داشت: هیات ووشو هرمزگان يكى از هیات های توانمند و قابل است و انسجام در این هیات باعث پیشرفت های روزافزون آن خواهد شد.

وی افزود: در ورزش بانوان باید صبر و حوصله پیشه كرد چراکه هیات های موفق با صبر و تلاش مستمر، جایگاه خود را کسب كرده اند.

مسؤول امور بانوان اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: با برنامه ریزی و حرکت در سایه قانون که گاها نیز محدودیت هایی ایجاد می كند، می توان موفقیت را تضمین كرد و در سایه دوستی و با آرامش می توان به موفقیت های بیشتری در حوزه ورزش بانوان دست یافت.رضايى در ادامه عنوان داشت: 13 شهرستان استان هرمزگان آماده فعالیت در رشته های مختلف ورزشی هستند و از تمامی هیات ها به ویژه هیات ووشو درخواست مى شود توانمندی ها و قابلیت های ورزشی شهرستان‌ها را شناسایی نموده و پرورش دهند.

وی ادامه داد: در رشته‌های جديد ورزشی همچون تنیس خاکی، ورزشکاران از صفر شروع كرده اند كه با تمرینات مداوم مى توان طى سال های آینده به موفقيت رسيد.

مسؤول امور بانوان اداره كل ورزش و جوانان هرمزگان در پايان تصريح كرد: توان بودجه ای در ورزش محدود است و  بحث درآمدزایی هیات ها در اولویت قرار گيرد.ارسال شده: ساعت: 7:51

کلمات کلیدی: مریم پاسالار ، ديدار با مسؤول ، امور بانوان ، اداره كل ورزش و جوانان

برچسب‌ها: ورزش
 
 
نخستین نمایشگاه جامع زنان سراسر تحرک و پویایی

زنان برگزیده هرمزگان تجلیل می شوند

احداث بازارچه هاي خود اشتغالي برنامه اي راهگشابراي زنان نيازمند

استاندار در جمع بانوان چه گفت؟

مدیرکل جدید دفتر امور بانوان استانداری معرفی شد