October 23, 2018 - ، ساعت 09:13
 
 
با حضور مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد
گردهمایی شورای اداری ورزش و جوانان هرمزگان


صبح ساحل ، ورزشی - نخستین گرد همایی  شورای اداری ورزش و جوانان هرمزگان در سال 97 برگزارشد.

نخستین گرد همایی شورای اداری ورزش و جوانان استان هرمزگان درسال جاری به ریاست دانشور مدیر کل وبا حضور معاونین ، مسئولان ستادی اداره کل وروسای ورزش و جوانان شهرستان های استان در سالت جلسات اداره کل برگزار شد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اظهارداشت: سال گذشته سال بسیار خوبی برای اداره کل ورزش وجوانان در حوزه ورزش وجوانان بود و در بخش‌های ورزش همگانی،آموزش کارکنان،آموزش ورزشی،امور فرهنگی ،پژوهش ،ورزش بانوان و ستاد صیانت حقوق شهروندی وتکریم ارباب رجوع و خیرین ورزشیار جز استان های برتر کشور بوده ایم و عناوین بسیار خوبی را در سطح کشور کسب نموده ایم.

وی ادامه داد: کسب این عناوین با یاری خداوند متعال و حمایت های مقام عالی وزارت و معاونین وزیر ،استاندار هرمزگان و معاونین صورت گرفته ،که این موفقیت ها در واقع حاصل خرد جمعی و زحمات و تلاش های شورای معاونین و همکاران در اداره کل و روسای ادارات ورزش وجوانان شهرستان ها و بخش ها و مسئولین هیات های استان و شهرستان ها میسر شده است.

دانشور بیان داشت :امیدوارم سال ۹۷سال خوبی برای همه باشد و پیشرفت های خوبی در حوزه ورزش و جوانان را شاهد باشیم.

مدیرکل ورزش وجوانان استان از معاونین خواست کلیه تفاهم نامه ها و مشخصات پروژه‌ها و کارهای قابل انجام به شهرستان ها ارسال شود و در این رابطه هم از روسای شهرستان ها درخواست دارم که در خصوص کارهای انجام شده پیمانکار در رابطه با ساخت و سازهای ورزشی همکاری لازم را داشته باشند.

وی با بیان این که تا پایان هفته دولت ۱۲ پروژه عمرانی را افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد اظهار کرد:روساهای ادارات در خصوص برگزاری جلسات ستادساماندهی جوانان و شورای عالی ورزش شهرستان با همکاری فرمانداران هر شهرستان جلسات را تشکیل دهند و صورتجلسات خود را به اداره کل ارسال نمایند.

وی تصریح کرد: جوانان سرمایه‌های ارزشمند هر جامعه‌ایی هستند که توجه به این قشر همواره از اهمیت بسزایی برخورددار بوده و برای داشتن جامعه‌ای پویا و رو به رشد باید به حوزه جوانان نگاه ویژه‌ داشت.

وی بر ضرورت تقویت روحیه قهرمانی و پهلوانی در بین ورزشکاران تاکید کرد و گفت : ورزشکاران باید اخلاق و منش پهلوانی و قهرمانی داشته باشند ،ورزش مقوله ای است که تمام جهان را در بر گرفته وجزو لا ینفک زندگی همه مردم شده است و برای همسو شدن مردم با دولت باید با الگو سازی از سخنان مقام معظم رهبری گام برداریم .

لازم به ذکر است در ادامه معاونین اداره کل و روسای ادارات شهرستان ها به تشریح فعالیت های انجام شده حوزه خود و بیان مشکلات و پیشنهادات و برنامه‌های سال جاری پرداختند.ارسال شده: ساعت: 8:04

کلمات کلیدی: نخستین گرد همایی ، شورای اداری ورزش و جوانان ، سال 97

برچسب‌ها: ورزش
 
 
صدور کارت هوشمندملی در سال ۹۷ به پایان می رسد

تمام کارت های ملی تا پایان سال 97 هوشمند می شود

پایان مدارس‌کپری تا سال97

عیدی سال ۹۷ کارکنان چقدر است؟

97؛ سال ارتقای کیفیت نان ایرانی