October 23, 2018 - ، ساعت 08:54
 
 
با حضور نخعی معاون استاندار
برترین‌های ورزش میناب مورد تجلیل قرار گرفتند


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رئیسی برترین های ورزشی شهرستان میناب در سطح ملی و کشور با حضور نخعی معاون استاندار  و فرماندار شهرستان میناب و مدیرکل ورزش و جوانان مورد تجلیل قرار گرفتند.

 در مراسمی با حضور دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان،علی خواجه فینی معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ، نخعی معاون استاندار  و فرماندار شهرستان میناب و رئیس اداره ورزش و جوانان میناب و مدیران ارشد  شهرستان از ورزشکاران ،مدال آوران ملی پوش، هیات های ورزشی برتر ، داوران برتر کشوری و استانی به همراه مربیان استانی و کشوری و پیشکسوتان  ورزشی  این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

غلامعلی دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در مراسم تجلیل از ورزشکاران ومدال آوران ملی پوش شهرستان میناب گفت: شهرستان میناب یکی از مهم ترین قطب های ورزشی استان به شمار می آید. 

وی افزود: در چند سال اخیر باحمایت مسئولین استان و نیز وزارت ورزش و جوانان، اعتبارات ویژه ای برای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان از محل اعتبارات شرکت ملی نفت، ماده 180 وسایر اعتبارات کشوری درنظر گرفته شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان تصریح کرد: با همکاری فرماندار ویژه این شهرستان و از محل مالیات بر ارزش افزوده سالن های ورزشی روستاهای چراغ آباد، دهو، راونگ، نخل ابراهیمی، کلاهی و کرگان  تکمیل خواهد شد.

وی با اشاره به این که پیمانکاران این پروژه ها نیز انتخاب شده اند گفت: پیمانکاران نسبت به تکمیل این چند پروژه اقدام خواهند کرد و امیدارم که این پروژه ها در هفته دولت یا هفته تربیت بدنی و ورزش به بهره برداری برسند.

ابوذر مهدی نخعی، فرماندار شهرستان میناب با بیان این مطلب که ورزشکاران مینابی قابلیت درخشیدن در عرصه جهانی دارند گفت :  دوران جوانی یکی از بهترین دوران های زندگی هرانسان است و توجه به نوجوانان و جوانان یک ضرورت است.

وی با اشاره به این که دوران جوانی پر از نشاط و انرژی است و امروز ورزش برای جوانان تنها جنبه‌ سلامتی ندارد بلکه ورزش تبدیل به اشتغال و راهی برای کسب ثروت شده است.

معاون استاندار هرمزگان با بیان این که درسال گذشته شاهد افتخارات زیادی درحوزه ورزش در شهرستان بوده‌ایم و جامعه ورزش میناب نیاز به تقویت دارد، تصریح کرد: اگر جامعه ورزش میناب از امکانات محروم هستند این موضوع خاص میناب نیست.

وی افزود: اگر بیایم امکانات شهرستان را از لحاظ ورزشی تقویت کنیم وزرشکاران مینابی با استعدادی که دارند قابلیت درخشیدن در عرصه جهانی را دارند.

جعفر متقی، رئیس اداره ورزش و جوانان میناب بیان داشت:  ورزشکاران مینابی در سال گذشته افتخارات خوبی در سطح ملی کسب کرده اندو با تمام کمبود ها  افتخارات خوبی را در سطح ملی کسب کردند.

وی افزود: این افتخارات حاصل تلاش هیات های ورزشی و ورزشکاران بوده که با کمترین امکانات بیشترین افتخار را برای این شهرستان در سطح استان کسب کرده اند.

متولی ورزش  شهرستان میناب اظهار داشت: ورزشکاران مینابی درسال گذشته توانستند 46 مقام قهرمانی، نایب‌قهرمانی و سومی کشوری و نیز 146 قهرمانی در سطح استانی را از آن خود نمایند.

در پایان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی جوایز و هدایای  برترین های ورزشی  سال 96 توسط مسئولین حاضر به  ملی پوشان و قهرمانان و برترین های ورزشی  اهداء شد.ارسال شده: ساعت: 7:53

کلمات کلیدی: مراسم تجلیل از ورزشکاران ، مدال آوران ملی پوش ، شهرستان میناب

برچسب‌ها: ورزش
 
 
گلایه های مردم از عدم راه اندازی خانه های بهداشت در روستاهای سندرک

عملیات اجرایی طرح آبرسانی کناره مجتمع روستاهای میناب آغاز شد

حضور پردل رمضانی در شهرستان میناب

دومین جلسه شورای عالی ورزش شهرستان میناب

طوفان، 800 میلیون ریال به تاسیسات برق میناب خسارت وارد کرد