November 18, 2018 - ، ساعت 13:50
 
 
معاون سیاسی استانداری هرمزگان:
محلات حاشیه‌ای شهر بندرعباس بهسازی می‌شوند


صبح ساحل ، اجتماعی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از احیا و بهسازی مناطق حاشیه ای شهر بندرعباس و سایر شهرستان های استان هرمزگان خبر داد.

 بهروز اکرمی در نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان هرمزگان با بیان اینکه توجه به مسائل و مشکلات بافت حاشیه ای و فرسوده در استان بسیار ضروری است، عنوان کرد: طبق آمار بیش از ۳۵ درصد بافت شهر بندرعباس حاشیه ای و فرسوده است.وی با بیان اینکه باید برای بهسازی و احیای این گونه بافت های شهری چاره ای اندیشید، خاطرنشان کرد: منظور از احیا بافت نه تنها انجام امور عمرانی بلکه توانمند سازی اقشار مستقر در آن از جهات مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: بازگشایی معابر و برگزاری دوره های مهارت آموزی برای جوانان و زنان سرپرست خانوار برای ورود به عرصه کسب و کار از جمله برنامه هایی است که امیدواریم در سال جاری برای بهبود شرایط بافت های ذکر شده انجام شود.

اکرمی با اشاره به ایجاد دفاتر تسهیل گری، بیان داشت: بزودی دفاتر تسهیل گری در ۱۲ نقطه از شهر بندرعباس دایر می شود و عمده فعالیت این دفاتر تسهیل در روند احیای بافت های فرسوده و حاشیه ای خواهد بود./مهر ارسال شده: ساعت: 10:01

کلمات کلیدی: بهروز اکرمی ، نشست کارگروه ، تخصصی امور اجتماعی

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
پنج پل هوایی مکانیزه تا پایان امسال در بندرعباس نصب می شود

تغییرات مدیریتی در شهرداری بندرعباس رقم خورد

عوارض ناچیز مردم بندرعباس کفاف پروژه‌های کلانشهری را نمی‌دهد!

اکرمی، مشاور شهردارشد

بزرگترین میدان تره بار در بندرعباس