December 12, 2018 - ، ساعت 04:20
 
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان خبر داد:
برپای نمایشگاه عرضه کالا ویژه رمضان در بندرعباس


صبح ساحل ، اقتصادی - نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان طرح ضیافت با حضور جمعی از مسوولان در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه راه جهانبار برپاشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در حاشیه برپایی این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه به منظور تنظیم بارار و کاهش قیمت کالاهای اساسی و رفاه مردم ازنوزدهم اردیبهشت ماه جاری به مدت 10 روز دایر شده است.

وی بیان داشت: در این نمایشگاه کالاهای مورد نیاز مردم از جمله برنج، روغن، شکر، قند، مرغ و گوشت قرمز به قیمت مصوب عرضه می شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار کرد: عرضه مستقیم کالا فرصت مناسبی برای مردم و تولید کنندگان است تا بدون واسطه و با قیمت مناسب کالاهای مورد نیاز خود را تامین و عرضه کنند.

قاسمی یاد آورشد: هم چنین یکهزار و 200 تن برنج هندی در طرح ضیافت با قیمت مصوب کیلویی 52 هزار ریال در فروشگاه ها و تعاونی های سطح استان از 22 اردیبشهت تا پایان ماه رمضان توزیع می شود.

وی ابراز داشت: 300 تن گوشت قرمز و 2 هزار تن مرغ منجمد ذخیره سازی شده نیز در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی ها عرضه می شود.

این مسوول گفت: رصد فعالیت های بازار و نظارت بر تامین و نحوه توزیع اقلام اساسی مردم و کنترل نوسانات قیمت در ماه مبارک رمضان به صورت روزانه و هفتگی است.ارسال شده: ساعت: 10:01

کلمات کلیدی: نمایشگاه عرضه مستقیم ، کالا ویژه ماه مبارک رمضان

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
عرضه گوشت مرغ در10غرفه نمایشگاه ویژه رمضان در بندرعباس آغاز شد

آغاز نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بندرعباس

رضایت مردم از یک حرکت خوب

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در بندرعباس

اعلام تاریخ برپایی نمایشگاه عرضه کالا ویژه بازگشایی مدارس در بندرعباس