October 23, 2018 - ، ساعت 08:53
 
 
مدیر آموزش و پرورش میناب:
۱۲۶مدرسه تخریبی در میناب وجود دارد


صبح ساحل ، اجتماعی - مدیر آموزش و پرورش میناب با اشاره به اینکه مدارس تخریبی بزرگترین مشکل آموزش و پرورش است افزود: شهرستان میناب با ۱۲۶ مدرسه تخریبی رتبه دوم استان را در تعداد مدارس تخریبی دارد.

غلامرضا میری سالاری در مراسم تجلیل از معلمان نمونه شهرستان میناب گفت: معلمان، نجات بخش انقلاب در مواقع حساس بوده و معماران آینده نظام هستند و شأن آن ها باید در طول خدمت و دوران بازنشستگی حفظ شود.مدیر آموزش و پرورش میناب با اشاره به اینکه مدارس تخریبی بزرگترین مشکل و سد را آموزش و پرورش است افزود: شهرستان میناب رتبه دوم استان را در تعداد مدارس تخریبی دارد.

در این شهرستان ۱۲۶مدرسه تخریبی داریم که طی ۱۸ماه اخیر ۲۵مدرسه بازسازی یا مقام سازی شده و یک آموزشگاه توسط خیرین مینابی در حال ساخت است.

سالاری گفت: فرا رسیدن هفته معلم ،یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و شهدا فرهنگی شهرستان را گرامی میداریم.

دکتر درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با تبریک هفته معلم گفت:ریشه ذاتی معلم فداکاری است و این فداکاری برای بقای دیگران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان افزود: معیشت معلم از اصول مهم است و ما وظیفه داریم بهترین بسترهای رفاهی را برای معلم آماده کنیم.

امام جمعه میناب نیز در این آیین گفت: آینده و پیشرفت هر کشور درگرو آموزش و پرورش آن است و معلم باید به علم روز آشنا باشد و جهت پیشرفت دانش آموزان تلاش کند.

حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر افزود: معلمان در جامعه از رسالت و جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند و مسئولان و مدیران، در سایه زحمت های معلمان به مناصب و مسئولیت ها دست یافته اند.

امام جمعه میناب پیشینه با افتخار تاریخ و فرهنگ این شهرستان را متاثر از تلاش معلمان دانست و بر ارج گذاری بیشتر به جایگاه این قشر فرهیخته تاکید کرد.

وی گفت: دولت باید با عمل به نظام پرداخت هماهنگ حقوق، دغدغه های مالی فرهنگیان و معلمان را برطرف کند تا مربیان با فراغ خاطر به تربیت نسل های متعهد بپردازند.

در این مراسم از خانواده معظم شاهد فرهنگی و معلمان نمونه شهرستان تجلیل شد./مهرارسال شده: ساعت: 10:51

کلمات کلیدی: غلامرضا میری ، مدارس تخریبی ، بزرگترین مشکل ، آموزش و پرورش

برچسب‌ها: اجتماع
 
 
از سال آینده مدارس ابتدایی هرمزگان 6 ساله می شود

رشد قبولی کنکور در میناب از میانگین استانی بالاتر است

پیش بینی 320 محل اسکان فرهنگیان در نوروز

میناب قهرمان طناب زنی دختران

رودان قهرمان نخستین دوره مسابقات طناب زنی پسران