October 23, 2018 - ، ساعت 08:53
 
 
نماینده مردم شرق هرمزگان:
هرمزگان در نیروی بومی توانمند کمبودی ندارد


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که جایی که آب هست تیمم جایز نیست، گفت: در استان هرمزگان با کمبود نیرو توانمند بومی مواجه نیستیم و امیدوارم استاندار نسبت به استفاده از ظرفیت نیروهای بومی در پست‌های مدیریتی بهره ببرد.

به گزارش ایسنا،حجت‌الاسلام سید مصطفی ذوالقدر در آیین پایانی ششمین جشنواره شکرگزاری انبه و یاسمین گل با بیان خواص میوه انبه و لیموترش، گفت: وجود باغات انبه و لیموترش در میناب عنایت خداوند به مردم این منطقه است که باید شکرگزار این نعمات بود.

نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، بحران آب و قاچاق لیمو را دو عامل از بین برنده لیموی میناب دانست و گفت: متأسفانه لیموی قاچاق هم در مجلس و هم در نهادهای دولتی وجود دارد.وی، افزود: وقتی انبه مرغوب در میناب وجود دارد چه لزومی دارد که دولت این محصول را از کشورهایی نظیر پاکستان و بنگلادش وارد کند.

حجت‌الاسلام ذوالقدر با انتقاد از برخی سیاست‌های دولت نسبت به استان هرمزگان، اظهار کرد: چرا یک هرمزگانی به‌عنوان استاندار در دیگر استان‌ها گماشته نمی‌شود.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در استان هرمزگان و شهرستانی مثل میناب شخصیت‌هایی نظیر دکتر معلمی پور وجود دارد که دولت از آن‌ها در پست‌های اجرایی و مدیریتی استفاده نمی‌کند.

ذوالقدر با بیان این مطلب که جایی که آب هست تیمم جایز نیست، خاطرنشان کرد: در استان هرمزگان با کمبود نیرو توانمند بومی مواجه نیستیم و امیدوارم استاندار نسبت به استفاده از ظرفیت نیروهای بومی در پست‌های مدیریتی بهره ببرد.

اگر نیاز باشد آب نمی‌خوریم ولی نمی‌گذاریم 

باغات انبه و یاسمین گل خشک شود

امام‌جمعه میناب در این آیین گفت: نمی‌گذاریم باغات و درختان میناب به سرنوشت زاینده‌رود اصفهان مبتلا شوند.

حجت‌الاسلام معتمدی فر با بیان اینکه جشنواره برای شکرگزاری از یکی از نعمت‌های الهی است، به ذکر حدیثی از پیامبر عظیم الشان اسلام اشاره کرد و افزود: درختان همانند انسان از خاک برآمده‌اند و آن‌ها را باید گرامی داشت.

وی اظهار کرد: درختان به‌عنوان شش‌های زمین در زندگی آدمی نقش بسزایی دارند و ما وظیفه‌داریم از آن‌ها حفاظت کنیم.امام‌جمعه میناب با بیان این مطلب که خطر نابودی باغات بالای سر جشنواره انبه سایه افکنده، گفت: مردم میناب مثل اصفهانی‌ها نیستند که اجازه دهند باغات سرسبز میناب به سرنوشت زاینده‌رود مبتلا شوند.

معتمدی فر مسئله بحران آب در میناب را موردبحث قرارداد و اضافه کرد: ما مینابی‌ها اگر نیاز باشد آب نمی‌خوریم ولی نمی‌گذاریم باغات انبه و یاسمین گل خشک شود.

وی تصریح کرد: میناب و مینابی بیدار است و با تمام توان از داشته‌های خود حراست و پاسداری می‌کند.امام‌جمعه میناب، خاطرنشان کرد: همهمینابی‌ها وظیفه‌دارند نسبت به حفظ درختان انبه، نخل و یاسمین گل تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، ششمین جشنواره شکرگزاری انبه و یاسمین گل از هیجدهم اردیبهشت‌ماه به مدت دو روز در میناب با برگزاری برنامه‌های شاد و متنوع به کار خود پایان داد. ارسال شده: ساعت: 8:55

کلمات کلیدی: نماینده مردم شرق ، آیین پایانی ، ششمین جشنواره ، شکرگزاری انبه و یاسمین گل

برچسب‌ها: سیاست
 
 
فراخوان ششمین جشنواره ملی تئاتر کودک "ضامن آهو" منتشر شد

برگزاری طرح تلاوت نور در بیش از 27 هزار مسجد کشور

استیضاح وزیر نیرو آخرین راه برای جلوگیری از مدیریت نادرست منابع آب در هرمزگان

بازدید اعضای کمیسیون بودجه و عمران مجلس از مناطق زلزله زده بشاگرد

دولت قوی؛ پیشرفت کشور