October 23, 2018 - ، ساعت 09:09
 
 
فوتسال ایران قهرمان قاره کهن؛
بانوی ملی پوش هرمزگانی در آسیا گل کاشت


صبح ساحل ، ورزشی - محمودرئیسی سوپر گل ملی پوش هرمزگانی در فینال جام ملت های آسیا ،قهرمانی تیم فوتسال بانوان ایران را جذاب تر کرد.

در مرحله نهایی مسابقات جام ملت های فوتسال بانوان آسیا تیم ملی کشورمان با نتیجه 5 بر 2 تیم ملی ژاپن را شکست داد و برای دومین سال پیاپی قهرمان این رقابت‌ها شد.

در این بازی برای تیم ایران سارا شیربیگی در کمتر از ۱۰ دقیقه سه گل به ثمر رساند.  دو گل دیگر تیم بانوان ایران را فرشته کریمی و فهیمه زارعی بازیکن هرمزگانی  به ثمر رساندند و میکا و آنا میشیرو هم در این دیدار برای ژاپن گل زدند.

فهیمه زارعی فوتسالیست بشاگردی تیم ملی کشورمان پنجمین گل تیم ایران مقابل ژاپن را با حرکت بسیار زیبا و نمایشی به ثمر رساند تا یک بار دیگر این ورزشکار هرمزگانی سر زبان ها قرار گیرد.

ضمن این که گل تماشایی این بازیکن هرمزگانی به تیم مالزی هم در دوره گذشته رقابت های جام ملت های آسیا نامزد کسب دریافت جایزه بهترین گل تاریخ فوتسال جهان شد.

فهیمه زارعی بازیکن هرمزگانی عضو تیم ملی ایران متولد سوم دی ماه سال ۱۳۶۴ در شهرستان بشاگرد است و در سال ۹۵ به عنوان بهترین بازیکن فوتسال بانوان ایران انتخاب شد.

وی یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران در سال های اخیر نیز بوده است. 

کسب دو مقام قهرمانی رقابت های فوتسال بانوان جام ملت های آسیا در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۷ به همراه تیم ملی، از مهمترین افتخارات ورزشی فهیمه زارعی است.

سارا شیربیگی و فاطمه اعتدادی از ایران و آنا آشیمیرو، بازیکن تیم ملی فوتسال ژاپن هر یک با به ثمر رساندن ۹ گل، عنوان خانم گل این تورنمنت را بین خود تقسیم کردند.

فرشته کریمی نیز برای دومین دوره متوالی به عنوان با ارزش ترین بازیکن فوتسال بانوان آسیا دست یافت.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران در مرحله مقدماتی مقابل ترکمنستان و ازبکستان به برتری رسید.

در ادامه نیز با برتری مقابل چین و ویتنام به فینال راه یافت و سرانجام با برتری مقابل ژاپن عنوان قهرمانی را کسب کرد.

 برای  تیم ملی فوتسال بانوان ایران  فرزانه توسلی، فاطمه ارژنگی، سارا شیربیگی، طاهره مهدی پور، لیلا خدا بنده‌پور، فرشته خسروی، فرشته کریمی، فاطمه پاپی، مهسا کمالی، نسیمه غلامی، نسترن مقیمی، فهمیه زارعی، فاطمه اعتدادی و  آرزو صدقیان زاده با هدایت شهرزاد مظفر به میدان رفتند. 

 سرمربی تیم فوتسال آذرخش 

مسئولان استان برای استقبال از دختر هرمزگانی سنگ تمام بگذارند

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس پس از قهرمانی تیم ملی بانوان فوتسال کشور گفت : فهیمه  زارعی بازیکن بشاگردی تیم ملی فوتسال بانوان ایران  نشان داد فوتسال استان استعدادهای خوبی در بخش پسران و دختران دارد.

وی بیان داشت:  گل های فوق العاده  در دو دوره جام ملت های آسیا این دختر هرمزگانی را به فوتسال جهان معرفی کرده است وباید توجه بیشتری به این پدیده داشت. 

روزپیکر گفت: باید از فوتسال بانوان حمایت بیشتر شود  و ای کاش این مسابقات پخش تلویزیونی می شود و با توجه به حجاب بسیار مناسب دختران کشور مان این رشته بیشتر در بین خانواده ها معرفی می شود.سرمربی تیم فوتسال آذرخش بیان کرد : فوتسال ایران در هر دو بخش در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد که باید سرمایه گذاری بیش‌تری در این رشته شود.

   روزپیکر گفت : تقاضا دارم مسئولان استان برای استقبال و تجلیل از این دختر هرمزگانی سنگ تمام بگذارند.ارسال شده: ساعت: 8:15

کلمات کلیدی: سوپر گل ملی پوش ، هرمزگانی ، فینال جام ، ملت های آسیا

برچسب‌ها: ورزش
 
 
بازگشت حجاج هرمزگانی از حج تمتع

شایعه خانه کبدی کاران هرمزگان واقعیت دارد؟

مسوول هرمزگانی دبیر کمیته اکروژیم ایران شد

آزادی صیادان بندرعباسی پس از دو سال زندان در قطر

نخستین نمایشگاه جامع زنان سراسر تحرک و پویایی