November 21, 2018 - ، ساعت 11:43
 
 
بخشداراین بخش:
مشكلات راه‌های ارتباطی روستايی بخش احمدی مرتفع شود


صبح ساحل ، اقتصادی - بخشدار احمدی در حاجی‌آباد گفت:حل مشكلات راه‌های ارتباطی روستايی بويژه پروژه‌های نيمه تمام مرتفع شود.

محمد سالاری‌پور در دیدار معاون راه روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان بر حل مشکلات راه‌های ارتباطی روستایی بخش بویژه پروژه‌های نیمه‌ تمام تاکید کرد و اذعان داشت: مردم روستاهای بخش‌ احمدی با مشکلات متعددی در همه زمینه‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنند و امروز تسهیل راه‌های ارتباطی از دغدغه‌های این مردم است که انتظار می‌رود این مشکلات بزودی مرتفع شود.

وی با بیان این که متاسفانه عده‌ای از مردم به دلیل محرومیت این منطقه در حال مهاجرت به شهر هستند و باید مسوولان امر با خدمات‌رسانی مانع از مهاجرت‌پذیری آنان به شهر جلوگیری شود اذعان داشت: علی‌رغم وجود معادن و استعدادهای‌ خدادادی این منطقه، محرومیت در بین مردم همچنان احساس می‌شود و مردم از حداقل‌های زندگی بی‌بهره‌اند و بایستی مدیران با یک تصمیم‌گیری مناسب این معضلات را برطرف کرد.

بخشدار احمدی، کم‌آبی و خشکسالی‌های اخیر را از دیگر مشکلات پیش رو عنوان کرد و افزود: امیدواریم با همدلی که بین بخشداری و سایر مدیران استان و شهرستان وجود دارد این مشکلات از سر راه مردم برداشته شود تا مردم بتوانند به یک آرامش و رفاه نسبی دست پیدا کنند.

وی همچنین از انتصاب اعضای هيات‌ مديره كميته عمران روستای پانگود در حاجی‌آباد خبرداد.

سالاری‌پور هدف از تشکیل جلسه با مغازه‌داران و کسبه را ترویج‌ و تقویت فرهنگ؛ مشارکت‌ عمومی در توسعه و پایداری روستا و هم‌چنین جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی عنوان کرد.

سالاری‌پور تصریح کرد: حوزه فعالیت این کمیته در تمامی زمینه‌های توسعه‌ و پیشرفت روستا با اولویت فرهنگی‌ و مذهبی، آموزشی، ورزشی، بهداشت و درمان خواهد بود.محمد سالاری‌پور بخشدار احمدی شهرستان حاجی‌آباد در پایاین اظهار کرد: پس از بحث‌ و گفت‌وگو و ارائه پیشنهادات و راهکارهای مربوطه ۵ نفر به عنوان اعضای هیات مدیره کمیته‌ عمران روستای پانگود انتصاب و مبلغ۲۰ میلیون تومان جمع‌آوری شد.هم‌چنین مقرر شد، اعضای این کمیته ماهانه حداقل مبلغ ۵۰ هزار تومان جهت توسعه و آبادانی روستا به حساب این کمیته عمران روستا واریز کنند.ارسال شده: ساعت: 10:47

کلمات کلیدی: بخشدار احمدی در حاجی‌آباد ، مشکلات راه‌های ارتباطی ،

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت