October 20, 2018 - ، ساعت 21:08
 
 
بانوی ملی پوش هرمزگانی :
از نبودن نماینده استان در لیگ برتر فوتسال تاسف می‌خورم


صبح ساحل ، ورزشی - عکس:  امیرحسین طالبی ملی‌پوش فوتسال بانوان کشورمان گفت: زمانی که من در بشاگرد بازی می‌کردم تا مرکز استان به دلیل نبود جاده مناسب 8 الی 9 ساعت مسیر را باید طی می‌کردم ولی با حمایت پدر و مادرم توانستند به این جایگاه دست‌یابم.

فرودگاه بندرعباس میزبان بانوی افتخارآفرین ورزش هرمزگان بود. فهیمه زارعی ستاره بشاگردی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان که با گل زیبای رباح مجاری خود توانست بار دیگر نام خود را بر سر زبان ها بیندازد.

پدر این بانوی افتخارآفرین در گفت‌وگو با ایسنا ، افزود: بسیار خوشحال و مسرور هستم که تیم ملی فوتسال بانوان کشور مقام اول کشور را کسب کرده است و دخترم در شمار بازیکنان این تیم بوده است.حسین زارعی با بیان این که فهیمه از کودکی علاقه زیادی به فوتبال داشت، تصریح کرد: زمانی که خودم به زمین فوتبال می‌رفتم، همراه من می‌آمد و به تماشای بازی می‌پرداخت و علاقه زیادی به فوتبال داشت.

وی اضافه کرد: فهیمه به دلیل علاقه شدید به فوتبال به میناب رفت و بعد از آن به بندرعباس و به‌عنوان بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان انتخاب شد و هم‌اکنون نیز عضو باشگاه ملی حفاری اهواز است.

زارعی در پایان با اشاره به این که در حال حاضر ساکن سردشت شهرستان بشاگرد هستیم، خاطرنشان کرد: شرایط بسیار سخت بود که دخترم از بشاگرد به تیم ملی کشور راه یافت ولی با تلاش هر غیرممکنی، ممکن است.

خواهر این بانوی افتخارآفرین ورزش هرمزگان با بیان این که از این که تیم ملی فوتسال بانوان کشور با حضور خواهرم توانست به قهرمانی آسیا دست یابد، بسیار خوشحالم، افزود: فهیمه از کودکی علاقه زیادی به فوتبال داشت و بیشتر با برادرهایمان به فوتبال می‌پرداخت که با همین علاقه در میناب به قوتسال پرداخت و پس از آن به‌عنوان بازیکن استانی انتخاب شد و پس از آن به تیم ملی راه یافت.

شریفه زارعی تصریح کرد: در خانواده ما علاقه زیادی به تماشای فوتبال وجود دارد و مسابقات بانوان جام ملت‌های آسیا را نیز در خانه دنبال می‌کردیم.

وی اضافه کرد: گلزنی های فهیمه را تماشاگر بودیم و زمانی که تیم ملی به قهرمانی دست یافت، بسیار خوشحال شدیم و این پیروزی را به همه اعضای تیم ملی تبریک می‌گویم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان افزود: حس خود را نمی‌توانم بیان کنم و زمانی که از قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشور در رقابت‌های آسیایی امسال با خبر شدم بسیار ذوق‌زده شدم و اشک شوق از چشمانم جاری شد.

لیلا اقبالی با بیان این که خیلی دوست داشتم در کنار دیگر بازیکنان تیم ملی کشور در این قهرمانی حضور داشته باشم و این قهرمانی را همراه با دیگر اعضای تیم تقدیم به هم‌وطنانمان کنم، اضافه کرد: پنج سال پیش در مسابقات آسیای حضور داشتم و مقام دوم را کسب کردیم و پس از آن تیم توانست در مسابقات آسیایی مقام قهرمانی را کسب کند.وی با بیان این که علیرغم تمامی تلاش‌ها بازی‌ها را نتوانستم به صورت مستقیم تماشا کنم، اضافه کرد: در یاد دارم که همیشه می‌گفتم اگر سرمربیگری تیم ملی را به خانم مظفر بسپارند، تیم بسیار تغییر می‌کند زیرا مربی ایرانی رابطه خاصی را با بازیکنان خود دارد و حاصل آن را در حال حاضر شاهد هستیم.

اقبالی در پایان اظهار کرد: بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان کشور که در آسیا حرف اول را می‌زنند و با ادامه این روند می‌توانند در جهان نیز مقام خوبی را کسب کنند.

رئیس هیات فوتبال استان هرمزگان  افزود: این پیروزی افتخارآفرین را خدمت ملت ایران اسلامی به‌خصوص هرمزگانی‌ها و بانو فهیمه زارعی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

عباس امینی زاده تصریح کرد: بنده به‌عنوان یک هرمزگانی و فردی که در زمینه فوتبال فعالیت دارد بر خود می‌بالم که یکی از اعضای تاثیرگذار تیم ملی فوتسال بانوان کشور یک هرمزگانی است و این باعث افتخار ما بوده است.

وی اضافه کرد: وجود چنین افرادی برای ما یک سرمایه اجتماعی است و به‌اندازه توان خود قطع به‌یقین از این بانوی ورزشکار هرمزگانی تقدیر به عمل می‌آوریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان  افزود: همیشه باعث خوشحالی بنده و جامعه ورزش هرمزگان بوده است که یک بانوی ورزشکار هرمزگانی توانسته عنوان یکی از گلزنان برتر فوتسال آسیا انتخاب شود.

غلامعلی دانشور اضافه کرد: بلافاصله پس از استقبال در فرودگاه، در مراسمی که با حضور استاندار هرمزگان از فهیمه زارعی تقدیر به عمل خواهیم آورد.

ملی‌پوش فوتسال بانوان کشور مان  گفت: زمانی که من در بشاگرد بازی می‌کردم تا مرکز استان به دلیل نبود جاده مناسب 8 الی 9 ساعت مسیر را باید طی می‌کردم ولی با حمایت پدر و مادرم توانستند به این جایگاه دست‌یابم.

فهیمه زارعی با بیان این که با تلاش فراوان از تیم استانی به انتخابی تیم ملی راه پیدا کردم، در پاسخ به این سوال مبنی بر نوع خوشحالی منحصربه‌فردش پس از به ثمر رساندن گل پیروزی‌اش، تصریح کرد:خوشحالی من یک‌دفعه اتفاق می‌افتد و هیچ برنامه‌ریزی قبلی برای آن انجام نداده‌ام.وی با ابراز تاسف از نبود نماینده استان هرمزگان در لیگ برتر فوتسال بانوان، اضافه کرد: امیدوارم در فصل جاری مسئولان استان به دنبال کسب سهمیه و حمایت از تیم فوتسال بانوان هرمزگان جهت تکرار قهرمانی و پیروزی‌های سال‌های گذشته باشند.

 استاندار هرمزگان:

تمامی بشاگردی‌ها توانمند هستند

 استاندار هرمزگان گفت: موفقیت فهیمه زارعی در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نشان داد تمامی بشاگردی‌ها توانمند هستند و باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند.

فریدون همتی افزود: باعث افتخار است که از بشاگرد چنین بانویی به تیم ملی راه می‌یابد و برای تیم ملی گلزنی می‌کند که برای هرمزگان مایه مباهات و شادی است.

وی اظهار کرد: این موفقیت نشان داد تمامی بشاگردی‌ها توانمند هستند و باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشند و بتوانند توانایی‌های خود را بروز دهند همان‌طور که فهیمه زارعی توانست.

استاندار هرمزگان با اشاره به این که به همه مردم هرمزگان، جامعه ورزش، دیگر بازیکنان و خانواده وی تبریک عرض می‌کنم، خاطرنشان کرد: از مدیرکل ورزش و جوانان می‌خواهم که برنامه‌ای را برای شناسایی و پرورش بیشتر چنین افرادی برنامه‌هایی تدوین کند.

وی اضافه کرد: از هیچ کمکی برای کمک به فهیمه زارعی و سایر ورزشکاران استان هرمزگان دریغ نخواهم کرد و برای موفقیت وی و دیگر ورزشکاران و جامعه ورزش آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر دارم.

همتی در پایان در خصوص درخواست بانوان فوتسالیست حاضر در خصوص حمایت از تشکیل تیم فوتسال بانوان هرمزگان جهت حضور مجدد در لیگ برتر کشور، عنوان کرد: به‌طور حتم این موضوع را پیگیری کرده و اداره کل ورزش و جوانان درخواست خود را ارائه و از هیچ تلاشی برای تحقق این خواسته جامعه بانوان ورزش هرمزگان کوتاهی نخواهم کرد.

در این مراسم استاندار هرمزگان با هدایایی از موفقیت فهیمه زارعی تقدیر کرد و قول مساعد جهت حل مشکل مسکن این بانوی افتخارآفرین را داد.

 ارسال شده: ساعت: 8:05

کلمات کلیدی: فرودگاه بندرعباس ، میزبان بانوی افتخارآفرین ، ورزش هرمزگان ، فهیمه زارعی

برچسب‌ها: ورزش
 
 
دغدغه دلسوزان ورزش هرمزگان

ضعف ورزش بندرلنگه برکسی پوشیده نیست

قهرمانی بانوان ایران با بازیکنان هرمزگانی

بانوان فوتسالیست هرمزگانی مسافر تورنمنت جهانی پرتغال شدند

البدر بندرکنگ به عنوان سومین نماینده هرمزگان در لیگ یک شناخته شد