December 11, 2018 - ، ساعت 08:43
 
 
معاون استاندارتاکیدکرد:
لزوم فعال سازی معادن هرمزگان با حمایت سیستم بانكی


صبح ساحل ، اقتصادی - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: بانك های استان ضمن شناسایی سرمایه گذاران واقعی عرصه تولید و اشتغال تسهیلات را به افراد واجد شرایط این بخش پرداخت كنند.

ایرج حیدری در نشست شورای هماهنگی بانك های استان هرمزگان با اشاره به نقش بانك ها در رونق تولید و اشتغال، عنوان كرد: بانك های استان با شناسایی سرمایه گذاران واقعی عرصه تولید و اشتغال، تسهیلات را به افراد واجد شرایط اعطاء و در پرداخت تسهیلات هدف رشد تولید و اشتغال دنبال شود.

وی با اشاره به اهمیت فعال سازی معادن استان از طریق حمایت های سیستم بانكی، افزود: در صورت فعال شدن معادن استان با حمایت سیستم  بانكی و تزریق تسهیلات به این بخش شاهد رشد تولید و اشتغال خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان بیان داشت: با فعال سازی معادن استان برای تامین خوراك صنایع فولادسازی هرمزگان دیگر نیاز به واردات مواد اولیه از سایر نقاط كشور و استان های همجوار نیست و در صورت فعال سازی معادن غنی استان شاهد افزایش چشمگیر اشتغال و كاهش تردد ماشین‌های سنگین حامل مواد اولیه صنایع فولادسازی  و در پی آن كاهش تصادفات جاده ای در محور های ارتباطی استان خواهیم بود.

وی گفت: باید نگاه ها از  نفت به سمت معادن سوق پیدا كند و این مواد معدنی غنی است كه در شرایط فعلی می تواند به رشد اقتصاد كشور كمك كند و در این راه باید سرمایه گذاران واقعی را شناسایی و تسهیلات فعال سازی معادن به این افراداعطاء شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان كرد: همه ما موظف به ارائه خدمات مطلوب به مردم هستیم و در این راه باید با حركت جهادی به كارها سرعت بخشیم و این سرعت بخشیدن به كارها به معنای دور زدن قانون نیست و فقط انجام امور به صورت سریع و صحیح مدنظر است.

حیدری با تاكید بر ضرورت اطلاع رسانی توسط بانك های استان، افزود: بانك های استان هر تصمیمی كه در حوزه استانی و ملی برای اعطاء تسهیلات و سایر خدمات می گیرند به شعب شهرستانی خود نیز اطلاع رسانی و ابلاغ كنند تا در شهرستان ها شاهد وقفه در ارائه خدمات به مردم نباشیم.وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل میز خدمت به دستور رئیس جمهوری، تصریح كرد: بانك های استان نیز همانند سایر دستگاه های اجرایی نسبت به راه اندازی میزخدمت  از  ابتدای تیرماه اقدام كنند.ارسال شده: ساعت: 7:54

کلمات کلیدی: ایرج حیدری ، نقش بانك ها ، رونق تولید و اشتغال

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
تعطیلی دستگاه‌های اجرایی هرمزگان در روزهای پنجشنبه

ساماندهی صنوف مزاحم شهر بندرعباس

شرایط تردد در محدوده بندر شهید رجایی تسهیل شود

منطقه ویژه پارسیان نقش مهمی دراشتغالزایی خواهد داشت

زیرساخت‌های سرمایه گذاری در شهرستان‌ها تقویت شود