November 19, 2018 - ، ساعت 00:33
 
 
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبر داد:
انهدام 5 باند قاچاق موادمخدر در هرمزگان


صبح ساحل ، حوادث - رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: طی عملیات های جداگانه ای در مناطق مختلف استان هرمزگان، پنج باند قاچاق مواد مخدر منهدم و 1 تن و 539 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد. 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: به دستور مقام قضایی و در راستای مقابله بی امان با فعالیت‌های سازمان یافته سوداگران مرگ ،پنج عملیات کشف و انهدام در مناطق مختلف استان هرمزگان کلید خورد که در یکی از این عملیات‌ها مأمورین انتظامی موفق شدند  هفتصد کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در شهرستان پارسیان کشف و ضبط نمایند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری هرمزگان ،حجت الاسلام والمسلمین اکبری در تشریح  جزئیات این عملیات افزود: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه قاچاقچیان؛ محموله‌های مواد مخدر را از مسیر دریا و با استفاده از قایق‌های تندرو وارد شهرستان پارسیان می‌کنند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در جریان این عملیات ضربتی مأموران دریابانی شهرستان پارسیان با رصد اطلاعاتی دقیق، موفق شدند  700 کیلوگرم مواد مخدر را  که توسط قاچاقچیان  به وسیله یک فروند شناور حمل می شد در ساحل خور پارسیان کشف و ضبط نمایند که در این رابطه شش نفر از سوداگران مرگ دستگیر شده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه  از کشف و ضبط 550 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان سیریک خبرداد و تصریح کرد : در پی اقدامات اطلاعاتی و پایش شبانه روزی به منظور شناسایی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان سیریک و مناطق همجوار آن، مشخص شد سوداگران مرگ قصد دارند به وسیله یک دستگاه کامیون ایسوزو ، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از طریق محور مواصلاتی « جاسک -سیریک» منتقل نمایند ، بنابراین موضوع به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان و پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت که در این خصوص مأموران انتظامی در بازرسی به عمل آمده موفق شدند 380 کیلوگرم تریاک و 170 کیلوگرم حشیش را که به طرز ماهرانه ای در زیر بار هندوانه جاسازی شده بود ، کشف و ضبط نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در ادامه از کشف و ضبط 137 کیلوگرم تریاک در شهرستان میناب  خبر داد و افزود: به دستور مقام قضایی و با تلاش مأموران انتظامی مخفیگاه قاچاقچیان در شهرستان میناب شناسایی و در نتیجه بازرسی از محل دپوی مواد مخدر 137 کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر شد. 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان  همچنین از کشف و ضبط 152 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش  از دو باند موادمخدر در شهرستان بستک خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تصریح کرد:  طی این عملیات های  کشف و انهدام ؛ پنج باند قاچاق مواد مخدر در مناطق مختلف استان هرمزگان منهدم و میزان 1 تن و 539 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط گردید که در همین رابطه  10 نفر از سوداگران مرگ دستگیر شده اند.ارسال شده: ساعت: 8:28

کلمات کلیدی: رئیس کل دادگستری ، پنج باند قاچاق ، مواد مخدر

برچسب‌ها: حوادث
 
 
متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر شیشه در بندرعباس

افزایش مرگ ناشی از اعتیاد در هرمزگان

دستی که جان خواهر را گرفت

حکم تخریب اماکن فروش مواد مخدر با قاطعیت صادر شود

دوهزار و 887فقره پرونده منجر به صلح شد