December 11, 2018 - ، ساعت 09:06
 
 
برای موفقیت در بازی‌های آسیایی باید تلاش‌مان بیشتر شود


صبح ساحل ، ورزشی - رقابت‌های کاپ 2 جهانی آلمان در رشته کایاک و کانو برگزار و طی آن در فینال C کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بانوان هدیه کاظمی(بانوی هرمزگانی) در رده بیست و پنجم جهان و در کایاک یک‌نفره ۵۰۰۰ متر نیز در رتبه سیزدهم جهان قرار گرفت. 

مسابقات کاپ ٢ جهانی آب‌های آرام در دویسبورگ آلمان برگزار شد و قایقرانان کشورمان با ترکیب آرزو حکیمی، هدیه کاظمی، مونا ابراهیمی و الناز شفیعیان در بخش کایاک بانوان و فاطمه کرمجانی در بخش کانو بانوان با مربیگری مهسا مجللی پس از اردویی دوهفته‌ای در برلین، در این مسابقات حضور پیدا کردند.

هدیه کاظمی  افزود: در کایاک یک‌نفره 500 متر زنان در گروه پنجم هشتم و راهی نیمه‌نهایی شدم که در گروه اول نیمه‌نهایی کایاک یک‌نفره 500 متر  پنجم و راهی فینال C شدم.

وی با بیان این که در فینال C ، هفتم شدم، اضافه کرد: با این نتیجه و با وجود حریفان قدرتمند در میان 54 شرکت‌کننده در رده بیست و پنجم جهان قرار گرفتم.

کاظمی با بیان این که در کایاک یک‌نفره ۵۰۰۰ متر رتبه سیزدهم را کسب کردم، اضافه کرد: نسبت به کارنامه خودم و مسابقات گذشته عملکرد خوبی نداشتم زیرا در سال ۲۰۱۲ توانستم به فینال A این مسابقات برسم.

 این قایقران هرمزگانی با اشاره به این که نسبت به گذشته رکورد خود را 4 ثانیه کاهش دادم، بیان کرد: تا بازی‌های آسیایی جاکارتا نزدیک به 3 ماه زمان باقیمانده و باید از این فرصت در جهت بهبود رکوردها بهره ببریم.

وی ادامه داد: رقبای آسیایی‌مان نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و به‌طور حتم برای رسیدن به اوج آمادگی در بازی‌های آسیایی جاکارتا برنامه‌ریزی مناسبی خواهند داشت.

کاظمی با بیان این که پس از سه روز تعطیلی، تمریناتمان را از سر می‌گیریم، عنوان کرد: برای موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا نیاز به تلاش و کار زیاد داریم و امیدوارم در این فرصت باقیمانده حداکثر استفاده را ببریم.ارسال شده: ساعت: 8:35

کلمات کلیدی: هدیه کاظمی ، کایاک یک‌نفره ، ۵۰۰۰ متر ، رتبه سیزدهم جهان

برچسب‌ها: ورزش
 
 
کسب سه مدال طلای «هدیه کاظمی» در مصاف با رقبای خارجی

درخشش دو بانوی قایقران هرمزگانی در مسابقات قهرمانی آسیا

دعوت دو بانوی هرمزگانی به اردوی تیم ملی آبهای آرام

درخشش قایقران هرمزگانی در مسابقات قهرمانی آسیا

حضور پاروزن هرمزگانی در اردوی تیم ملی