December 11, 2018 - ، ساعت 08:14
 
 
رئیس مجمع نمایندگان استان:
استان هرمزگان مدیران با عرضه می‌خواهد


صبح ساحل ، سیاسی - رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با اشاره به دلیل پس گرفتن امضایش مبنی بر طرح سوال از رئیس جمهور گفت: دلیل این امرمصلحت‌اندیشی به نفع اوضاع داخلی کشور می‌باشد و در حال حاضراستان نیازمند مدیران توانمند، با عرضه و بومی است.

احمد مرادی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط بسیار بسیار حساس کشور ضرورتی برای درگیرکردن ذهن رئیس اجرایی کشور ندانستم و مردم بدانند بدون هیچ‌گونه معامله و لابی‌گری فقط به خاطر مصالح داخلی و خارجی کشور امضا خود را در این مقطع پس گرفتم.

وی افزود: در مجلس سوگند یاد کردم منافع مردم استان هرمزگان را به هیچ چیز ترجیح ندهم و وارد مسائل صرف سیاسی و لابی‌گری‌ها نشویم که تاکنون هم نشده‌ام و به مردم هرمزگان این اطمینان را می‌دهم که اگر امضاء طرح استیضاح را پس گرفتم بابت معامله نبوده و فقط به خاطر مصالح و شرایط حساس فعلی کشور می‌باشد.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان تاکید کرد: در جلسات غیرعلنی با مسؤولان داخلی و وزارت امور خارجه بر مهم‌ترین مسئله کشور که برجام است تاکید شده و برجام در حال حاضر مشکل اصلی کشور است از یک طرف اظهارات رئیس جمهور آمریکا و از طرفی بدعهدی برجام ما را به وادی حساسی کشانده که حساسیت‌های بیشتری را ایجاد می‌کند تا به شدت مسائل داخلی و خارجی کشور را دنبال کنیم.

مرادی افزود: باید به دولت اعتماد کرده و اجازه دهیم کارش را درست انجام دهد و هرجا هم دولت پایش را کج گذاشت باید گوش به فرامین و تاکیدات مقام معظم رهبری داده تا امور کشور انجام شود.

وی گفت: بنده تصورم این است که الان وقت آن رسیده که رئیس جمهور باید با سران کشورهای اروپایی مذاکره کند، روسیه و چین موافق و همراه صددرصدی ما هستند بنابراین ضرورتی نیست این استیضاح را در شرایط فعلی مطرح کنیم.عضو فراکسیون مستقل مجلس افزود: اعتقادم این است که باید کارها در سطح کلان انجام شود و اصلاح امور در حوزه بین‌المللی صورت گیرد و طرح سوال در این مقطع به نفع کشور نیست.

مرادی گفت: هنوز هم منتقد دولت هستم و اشکالات را می‌بینم که وعده‌ها و شعارها در جهت معیشت و اشتغال مردم اجرایی و عملی نشده است، تا زمان تحقق کامل این وعده‌ها تذکرات را در مجلس خواهم داد.

عضو کمیسیون ورزش مجلس گفت: ورزش استان هرمزگان مریض روبه موت است و هر لحظه باید منتظر مرگ آن باشیم، در حالی که مدیرکل فعلی در شرف بازنشستگی است به دنبال جایگزین بومی و کارآمد برای مدیریت ورزش استان هستیم.

مرادی افزود: پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خوبی در ورزش گروهی و انفرادی استان وجود دارد که باید آن‌ها را تقویت کنیم؛ دغدغه دیگر ورزش تیم آذرخش است که جلسات متعددی با کادر فنی و موسس و مالک باشگاه برگزار کردیم تا تمامی اختلافات درونی را کنار گذاشته و استاندار قول مساعد مبنی بر حمایت داده است.

وی گفت: اگر بنده به مردم قولی می‌دهم متاثر از وعده‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی است، بعد نگویید چرا این وعده و قول اجرایی نشده است، وقتی نماینده‌ای بدنبال کار مردم است بعضا عده‌ای که شناخته شده هم هستند مانع شده و یا کار را به نام دیگری تمام می‌کنند اگر کاری به نفع مردم است کمک کنید تا تقویت شده و انجام گیرد و اگر هم به نفع مردم نیست اجرایش نکنید.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان بیان داشت: برای باشگاه آذرخش خبرهای خوبی در راه است و این خبرها متاثر از وعده استاندار هرمزگان می‌باشد که امیدواریم به زودی محقق شود.مرادی افزود: قرار براین شده که مبلغ 500 میلیون تومان اعتبار به تیم آذرخش جهت شروع تمرینات داده شود تا برای یک فصل برنامه‌ریزی نمایند و جلساتی هم با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و معاون اقتصادی برگزار شده تا تمامی مشکلات شناسایی و جمع‌بندی شود همه باید کمک کنیم تا تیم آذرخش از سردرگمی نجات یابد.ارسال شده: ساعت: 7:59

کلمات کلیدی: احمد مرادی ، نیازمند مدیران توانمند ، عرضه و بومی

برچسب‌ها: سیاست
 
 
"احمد مرادی"فرماندار بندرعباس شد

کشف خط لوله انتقال سوخت قاچاق درروستای گچین

بندرعباس از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است

پلمپ دو واحد نانوایی متخلف در بندرعباس

شرایط سرمایه گذاری در شهرستان بندرعباس فراهم شود