December 11, 2018 - ، ساعت 08:12
 
 
امام جمعه بندرعباس :
یاد بگیریم بدون غرض انتقاد کنیم


صبح ساحل ، سیاسی - امام جمعه بندرعباس با اشاره به دروغ پردازی‌ها از سوی دشمنان گفت: اعتماد مردم به روحانیت یک سرمایه برای شیعه است و باید یاد بگیریم بدون غرض انتقاد کنیم.

غلامعلی نعیم‌آبادی در جمع  نمازگزاران بندرعباس با اشاره جایگاه علما در جامعه اظهار داشت: پیروی از یک فرد آگاه و دانا لازم است و مبنای فتوای علما، سخن امام محمدباقر (ع) است.

وی افزود: باید بدانیم که دشمن در چند محور برنامه‌ریزی کرده است که یکی از آن‌ها قطع رابطه مردم با روحانیت از طریق ترویج دروغ پردازی‌ها در جامعه است، اعتماد مردم به روحانیت برای جامعه شیعه یک سرمایه عظیم است که نباید اجازه دهیم این سرمایه از بین برود و یا خدشه‌دار شود.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به این که عالمان، وارث انبیا هستند و تضعیف این جایگاه تضعیف انقلاب اسلامی است گفت: مقام معظم رهبری فرمودند هر اشکالی است در خود ماست، زمینه را فراهم می‌کنیم و دشمن استفاده می‌کند و بعدش ناراضی و گلایه‌مند می‌شویم.

نعیم‌آبادی خطاب به مسؤولان تاکید کرد: مردم برادر دینی شما هستند، فقط به فکر جیب‌تان نباشید، امروز بزرگترین گناه مایوس کردن مردم از انقلاب‌شان است.

وی با اشاره به بروز اختلافات در داخل، افزود: منتقدانه و بدون غرض انتقاد کنیم، اگر ما در درون مشکلی نداشته باشیم ترامپ هم هیچ غلطی نمی‌تواند کند.

امام جمعه بندرعباس بیان کرد: بزرگترین لطف امام راحل، آوردن ولایت فقیه بود و باید بدانیم  که عالم نمی‌تواند دیکتاتور باشد و نباید اجازه دهیم علما تضعیف شوند.

وی با اشاره به جمعه آخر ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس گفت: امسال باید مشت‌ها را برای دفاع از قدس گره کرده‌تر بلند کنیم و به دشمنان نشان دهیم که فلسطین و قدس تنها نیستند.ارسال شده: ساعت: 7:59

کلمات کلیدی: امام جمعه بندرعباس ، جمع نمازگزاران بندرعباس ، اشاره جایگاه علما در جامعه

برچسب‌ها: سیاست
 
 
مدیران در سفر رییس جمهوری واقعیات هرمزگان را بیان كنند

صنایع دستی به سرنوشت پیاز دچار نشود

مسوولان به رفع مشكلات آب و برق مناطق روستایی توجه بیشتر داشته باشند

کسی که شیفته خدمت باشد وابستگی به میز ندارد

مردم استان هرمزگان از نعمت گاز لوله کشی برخودار شوند