December 11, 2018 - ، ساعت 09:17
 
 
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:
آگاه باشیم تا جایگاه روحانیت شکسته نشود


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: پیام ملت ایران اسلامی به فلسطین همراهی با مردمش و پیاممان به استکبار فضولی موقوف است.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی ظهر دیروز در جمع نمازگزاران بندرعباس با تقدیر از حضور حماسی مردم هرمزگان در راهپیمایی روز قدس، افزود: شهید خلیل تختی نژاد به معنای واقعی رشادت و دلیرمردی خود را نشان داد و امروز این شهید مدافع حرم سبب افتخار تمامی هرمزگانی هاست.

وی با اشاره به جایگاه روحانیت در جامعه، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با فرمایشات اخیر خود لرزه بر تن دشمنان انداختند و درایت ایشان بار دیگر نقشه های دشمنان را خنثی کرد.

 امام جمعه بندرعباس عنوان کرد: یکی از خواسته های مهم دشمن شکستن روحانیت است، روحانیت شکسته شود هیچ مانعی دیگر برای نفوذ دشمن وجود ندارد.

آیت الله نعیم آبادی اضافه کرد: شکستن روحانیت، اسلام را از بین می برد پس باید آگاه باشیم تا جایگاه روحانیت شکسته نشود. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه غیبت کردن حرام و باید از آن دوری کرد، بیان کرد: رمضان با فلسفه ایجاد تقوا شکل گرفته است و هر میزان به آن نزدیک شدیم یعنی به آن درست عمل کرده ایم.

آیت الله نعیم‌آبادی با اشاره به در پیش بودن روز صنایع دستی، عنوان کرد: یکی از راه های ایجاد شغل، تقویت صنایع دستی است و باید مسئولان استان هرمزگان به این امر بیش از پیش توجه کنند.

وی اظهار کرد: اشتغال با شغل دولتی ایجاد و مشکلش حل نمی شود بلکه باید از راه هایی همچون توسعه صنایع دستی این موضوع را برطرف کرد.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به اینکه باید اشتغال را به درستی معنا کنیم، خاطرنشان کرد: صنایع دستی هم برای مردان و هم زنان ایجاد شغل می کند و این موضوع با شعار محقق نمی شود بلکه باید حمایت جدی و در این مسیر سرمایه گذاری کند. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه استکبار از هر طریق به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: پولی که برای افطاری مردم فلسطین هزینه شده از پول مردم ایران نبوده بلکه از طریق کمک های جمع آوری شده کمیته امداد امام خمینی(ره) در همان کشور بوده است.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: آیا ملت ایران اسلامی سفره محبت در غزه پهن کند، عیب دارد؟ما افتخار می کنیم فقرای جهان اسلام بر سر سفره ایران اسلامی بنشیند و این امتیاز ملت ماست. 

وی با بیان اینکه دشمن هیچگاه آرام نمی گیرد، اضافه کرد: رضاشاه زمانی که با کودتا به حکومت رسید و پس از حکومت پهلوی، منازل مان آب و برق نداشت، خیابان ها آسفالت نداشت و بوی فاضلاب همه جا را فرا گرفته بود اما اکنون به لطف نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده ای به بار نشسته است ولی دشمن حاضر نیست آن ها را ببیند و به آن اقرار کند.

آیت الله نعیم آبادی در ادامه با اشاره به اینکه آمریکایی ها به دنبال چپاول در منطقه خاورمیانه هستند، افزود: آن ها غده سرطانی رژیم صهیونیستی را ایجاد کردند به گمان نقطه امن خود در منطقه ایجاد کردند در حالی که به زودی از صحنه روزگار محو خواهد شد.

 وی در پایان با بیان اینکه پیام ملت ایران اسلامی به فلسطین همراهی با مردمش و پیام مان به استکبار فضولی موقوف است، عنوان کرد: درود بر ملت ایران اسلامی و هرمزگان که در این هوای گرم با حضور حماسی خود پیام محکم و کوبنده ای به استکبار دادند.ارسال شده: ساعت: 8:38

کلمات کلیدی: نماینده ولی‌فقیه ، تقدیر از حضور حماسی مردم ، راهپیمایی روز قدس

برچسب‌ها: سیاست
 
 
امام جمعه بندعباس: مسوولان! مشکلات کشاورزان را حل کنید

از قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت استان هرمزگان

دومین همایش «وحدت و بیداری اسلامی» در بندرعباس برگزار می‌شود

با وعده های دروغین رای خود را خراب نکنیم

حضور حداکثری مردم