December 11, 2018 - ، ساعت 08:49
 
 
همزمان با روز جهانی قدس؛
شیعه و سنی، یکصدا فلسطین


صبح ساحل ، سیاسی -  فرمانده مردم جای جای استان هرمزگان پیش از موعد اعلام شده برای راهپیمایی روز قدس، روز بيداری اسلامی برای دفاع از فلسطين به خيابانها آمده اند و مشت های گره كرده خود را به اميد آزادی قدس شريف محكم بالا گرفتند و فرياد مرگ بر اسراييل سر می دهند.

دیروز شیعه و سنی با زبان روزه در گرمای بیش از  35 درجه سانتی گراد و رطوبت بیش از ۵۰ درصد در شهر ها و جزایر استان بار دیگر آمده اند تا ندای وحدت و همدلی را برای آزادی قدس شریف سر دهند.مشت های گره شده مردم خونگرم جای جای هرمزگان كه با زبان روزه بار دیگر ندای اسلام و حمایت از مسلمانان سر دادند، نشان از عشق و ارادت آنها به قدس به عنوان اولين قبله مسلمانان دارد.شرکت کنندگان در این راهپیمایی بار دیگر جنایت اخیر اسراییل را محکوم کرده و از سازمان های حقوق بشر و ملت‌های آزاده جهان خواستند این جنایت را محکوم کنند و همچنین همبستگی خود را نسبت به ملت در بند فلسطین را اعلام کردند.

دیروز فريادهای مردم خطه خليج‌فارس از شرقی‌ترین تا غربی‌ترین و حتی در جزایر ایرانی خلیج‌فارس، با شعارهایی مانند«آمريكا، اسراييل این آخرین پیام است، سپاه اسلاميان آماده قيام است، مرگ بر آمریکا، قدس آزاد باید گردد، و غیره» انزجار خود از صهیونیسم و استکبار جهانی نشان دادند.مردم روزه دار شیعه واهل سنت بندرعباس نیز درحالی که درگرمای سوزان وطاقت فرسا این مسیر را طی می کردند شعار مرگ بر آمریکا ومرگ براسراییل و مسلمانان به پاخیزید که فلسطین پاره تن جهان اسلام در محاصره است تا محل برگزاری نماز جمعه ادامه دادند. مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه اين منطقه از ايران اسلامی روز قدس را روز اسلام می‌دانند و امروز مردم عاشق فلسطين و مردمش در قشم و لارك آمده‌اند تا با آتش زدن پرچم منهوس رژيم غاصب اسراييل فریاد عدالت‌خواهی سر دهند. مردم ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، سیری، لاوان و لارک با شوری وصف‌ناشدنی آمدند تا بگويند ما همپای مردم مسلمان فلسطين اجازه نخواهیم داد کفار به حریم اسلام تجاوز کنند. پایان مسیرهای راهپیمایی بندرعباس مرکز استان هرمزگان با قرائت قطعنامه سراسری به نماز جمعه در مسجد جامع این شهرختم شد.ارسال شده: ساعت: 8:38

کلمات کلیدی: شیعه و سنی ، زبان روزه ، راهپیمایی روز قدس

برچسب‌ها: سیاست
 
 
همایش علمی ولایت محور اتحاد امت اسلامی در بندرعباس برگزارشد

اظهارات آیت الله نعیم آبادی در نشست ائمه جمعه و جماعات قشم

امنیت در ایران حاصل تدابیر رهبری و وحدت مردم است

فریاد آزادی قدس در سراسر هرمزگان

جاسکی ها برای باران قبله دعا رفتند