January 16, 2019 - ، ساعت 05:17
 
 
از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری :
رقابت های والیبال ساحلی در بندرعباس برگزار شد


  صبح ساحل ، ورزشی - مسابقات والیبال ساحلی شهروندی در بندرعباس برگزار شد.رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی  شهروندی در بندرعباس خبر داد.

محمدمهدی جهانبخش تصریح کرد: با ارزش‌ترین سرمایه، سرمایه انسانی است که باید سلامت آن‌ها را پیش از هر موضوعی مدنظر قرار دهیم و از این رو در جهت جامعه پویا و سالم باید توجه ویژه‌ای به ورزش شهروندی داشته باشیم.وی اضافه کرد: کمیته ورزش شهروندی شهرداری بندرعباس که به تازگی فعالیت‌های خود را آغاز کرده است در جهت گسترش فعالیت‌های ورزشی در محلات با راه‌اندازی انجمن‌های مختلف این فعالیت‌ها را به شکل ویژه‌تری در حال پیگیری است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در همین راستا مسابقات والیبال ساحلی ویژه آقایان و بانوان با استقبال ویژه شهروندان علاقه‌مند با همکاری هیات والیبال هرمزگان برگزار شد.

جهانبخش تصریح کرد: در پایان این مسابقات در بخش آقایان که در زمین والیبال ساحلی مجموعه ورزشی هفت‌تیر برگزار شد، تیم‌های سهند (مهدی محمدی، افشین حیدری‌نژاد)، بتا (محمدرضا شبیری، رسول خواجه) و زنده‌یاد خاکی‌زاده (ابوالحسن خاکی‌زاده، محمدرضا ملکشاهی) به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در بخش بانوان این مسابقات که در زمین والیبال ساحلی بوستان اصالت برگزار شد نیز تیم‌های سپیده میناب B (فاطمه لطفی - اتوسا هداوند)، سپیده میناب A (فاطمه پلاشی - سحر خوشبخت) و بدر خمیر B (سارا ملازاده، فاخره طبیب‌زاده) به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.ارسال شده: ساعت: 9:58

کلمات کلیدی: مسابقات والیبال ساحلی ، شهروندی در بندرعباس

برچسب‌ها: ورزش
 
 
ایران قدرت دوم والیبال ساحلی آسیا شد

هیات والیبال هرمزگان چهارم شد

هیات والیبال هرمزگان برسکوی قهرمانی ایستاد