January 16, 2019 - ، ساعت 06:04
 
 
رئیس جدید هیات سه گانه
هیچ گونه ورزشکار سازمان یافته ای در هرمزگان نداریم


صبح ساحل ، ورزشی - هیچ بستری برای فعالیت ورزش سه گانه در استان هرمزگان فراهم نشده و هیچ گونه ورزشکار سازمان یافته ای در این رشته وجود ندارد.

سمانه قائد زاده رئیس هیات سه گانه استعدادیابی را یکی از برنامه های سال جاری این هیات در استان دانست و خاطرنشان کرد :از نیمه دوم خردادماه سال جاری فراخوان رسمی جذب ورزشکاران مستعد در این رشته اعلام خواهد شد که در مراحل اولیه ،فرآیند استعدادیابی از کل ورزشکاران استان در دستور کار این هیات قرار خواهد گرفت. 

وی افزود:با توجه به درخشش ورزش های دو ،شنا و دوچرخه سواری در سطح استان هرمزگان ، منتخبین رشته های فوق الذکر می توانند کمک خوبی در جهت راه‌اندازی و شروع فعالیت و تست ورزشکاران این رشته نمایند.رئیس ورزش سه گانه استان همچنین گفت:این هیات تلاش خواهد کرد که زمینه رشد و توسعه این رشته در سطح استان فراهم  و روز به روز بر ورزشکاران این رشته بیفزاید.

وی همچنین اضافه کرد:با توجه به مکاتباتی که با فدراسیون ورزش های سه گانه صورت گرفته است، به زودی کلاس های مربیگری و همچنین مسابقات قهرمانی دوگانه بانوان و سه گانه آقایان نیز در استان برگزار خواهد شد.

رئیس هیات ورزش سه گانه استان هرمزگان در ادامه اظهار داشت:امروزه ورزش سه گانه در جهان برای خود طرفداران زیادی پیدا کرده و ما نیز باید از  فرصت ها استفاده کرده و ورزشکاران این رشته را سطح کشور معرفی کنیم.

وی در توضیح این رشته ورزشی گفت :ورزش سه گانه، یک ورزش ترکیبی استقامتی است که از سه قسمت شنا، دوچرخه سواری و دو میدانی تشکیل شده که شرکت کنندگان در آن با انجام سه مرحله استقامتی با یکدیگر رقابت می کنند.قائدزاده نقش رسانه ها را در شناساندن این ورزش در استان مهم دانست و ابراز امیدواری کرد با حمایت های  مدیر کل ورزش، استاندار و رئیس فدراسیون  بتواند  این ورزش مهیج را به خوبی به مردم استان معرفی نماید.ارسال شده: ساعت: 9:58

کلمات کلیدی: سمانه قائد زاده ، فراخوان رسمی ، جذب ورزشکاران مستعد

برچسب‌ها: ورزش