December 10, 2018 - ، ساعت 18:58
 
 
اختصاص 7 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار به هرمزگان


صبح ساحل ، اقتصادی - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: 7 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار امسال برای اجرای طرحهای عمرانی این استان اختصاص یافته است.

به گزارش ایرنا،رضا مدرس اظهار داشت: اعتبارعمرانی هرمزگان در سال جاری نسبت به سال گذشته منطقی تر شده وامیدواریم با رویکردهای کنونی بتوان بیشترین استفاده از آن ببریم.

وی ادامه داد: میزان اعتبارهای مصوب عمرانی هرمزگان در سال گذشته افزون بر10 هزارمیلیارد ریال بود که تنها 7 هزار میلیارد ریال آن تخصیص یافت.

وی ابراز داشت: اولویت اصلی در سال جاری تکمیل طرحهای بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی است تا هرچه سریع تر آماده استفاده شوند.وی خاطر نشان کرد: البته بخشی از این اعتبار برای حفظ چرخه عمرانی هرمزگان به برخی طرحهایی که پیشرفت فیزیکی کمتر از 80 درصد دارند نیز اختصاص می یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اظهارداشت: همزمان آسیب شناسی طرحهای عمرانی استان هم مورد توجه قرار دارد که این با اولویت زمان و کیفیت اجرای آنها انجام می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان یاد آور شد: هم اکنون شرایط طرحهای عمرانی استان مشخص شده و مشغول بررسی منطقه به منطقه آنها هستیم.

مدرس تصریح کرد: تاکنون پروژه ای که نیاز به انجام عملیات اساسی داشته باشد در هرمزگان اعلام نشده است.

وی در خصوص طرحهای عمرانی بندرشهید رجایی گفت: درحال تهیه طرحی هستیم که این بندر به واقع به عنوان بندر نسل چهارم مورد استفاده قرار گیرد.ارسال شده: ساعت: 9:58

کلمات کلیدی: رضا مدرس ، 7 هزار و 600 میلیارد ریال ، اعتبار امسال ، اجرای طرحهای عمرانی

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
بهره برداری از 55 پروژه نوسازی مدارس در هرمزگان

نیاز مدارس هرمزگان به شش هزارکولر گازی

آسیب‌دیدگی شدید 2 مدرسه در بستک

مدرس دبیر شورای ایرانیان خارج از کشور استانداری هرمزگان شد

رضا مدرس مشاور استاندار هرمزگان در امور سرمایه گذاری شد