December 16, 2018 - ، ساعت 15:05
 
 
ساماندهی صنوف مزاحم شهر بندرعباس


صبح ساحل ، اجتماعی - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: در پی دستور همتی استاندار هرمزگان صنوف مزاحم در شهر بندرعباس ساماندهی می شوند.

ایرج حیدری در نشست ساماندهی صنوف مزاحم و ناسازگار با محیط زیست شهر بندرعباس، عنوان كرد: در پی دستور دكتر همتی استاندار هرمزگان صنوف مزاحم و ناسازگار با محیط زیست شهر بندرعباس ساماندهی می شوند که این طرح نیاز به آزمایش و خطا ندارد و در بسیاری از شهرهای دیگر كشور اجرا شده و به ثمر نشسته است.وی افزود: برای ساماندهی و انتقال صنوف مزاحم شهر بندرعباس جانمایی زمین صورت خواهد پذیرفت و شهرداری اقدام به آماده سازی زیرساخت های مورد نیاز در این رابطه خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: زمین با قیمت مناسب به صاحبان اصنافی كه شامل این طرح می شوند واگذار می شود و زمین ارزش افزوده بسیار خوبی دارد.حیدری گفت: صاحبان اصناف پس از دریافت زمین باید در یك ساز و كار و بازه زمانی مشخص  ملك خود را در محل جدید احداث کنند و در واگذاری زمین ها باید به توانایی صاحبان اصناف برای عملیاتی شدن طرح توجه کرد. وی بیان داشت: طرح ساماندهی صنوف مزاحم شهر بندرعباس و جانمایی آنها در یك مكان مشخص  علاوه بر كاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی باعث رونق فعالیت های این بخش می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح كرد: ساماندهی صنوف مزاحم شهر بندرعباس و استقرار آنها در یك مكان مشخص علاوه بر رونق این بخش موجب زیبایی  سیمای شهر و تسهیل امور مردم می شود.حیدری خاطرنشان کرد: شهرداری با همكاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه ها  باید نسبت به ساماندهی صنوف مزاحم اقدام كند و در بسیاری از شهرهای بزرگ و كوچك شهرداری ها  اقدام به این امر نموده اند.ارسال شده: ساعت: 9:58

کلمات کلیدی: ایرج حیدری ، نشست ساماندهی ، صنوف مزاحم و ناسازگار ، محیط زیست شهر

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
مرگ دلفین گوژپشت در ساحل قشم

رهاسازی زباله ها در بندرلنگه و بندرکنگ مشکل ساز شد

مشاهده یک قلاده پلنگ ایرانی در کوه‌های شهرستان میناب

لزوم فعال سازی معادن هرمزگان با حمایت سیستم بانكی

تعطیلی دستگاه‌های اجرایی هرمزگان در روزهای پنجشنبه