December 11, 2018 - ، ساعت 08:12
 
 
استاندار خبر داد :
بهره‌برداری از پنج هزار واحد مسكن مهر تا هفته دولت


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا هفته دولت سال جاری پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان به طور كامل و با وصل شدن انشعابات آب و برق این واحدها به بهره برداری خواهد رسید.

فریدون همتی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در این نشست و تقسیم كار صورت گرفته میان دستگاه های اجرایی جهت تكمیل طرح های مسكن مهر در هرمزگان، عنوان كرد: در این راستا مقرر شد شهرك مسكن مهر پیامبر اعظم (ص) بندرعباس به شهرداری بندرعباس تحویل داده شود تا خدمات رسانی بهتری به مردم این شهرك صورت گیرد.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا هفته دولت سال جاری پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان به طور كامل و با وصل شدن انشعابات آب و برق این واحدها به بهره برداری خواهد رسید.

استاندار هرمزگان افزود: طرح روشنایی معابر شهرك مسكن مهر پیامبر اعظم (ص) بندرعباس نیز طی سه فاز تا هفته دولت امسال اجرایی می شود و شهرداری بندرعباس نیز در زمینه ایجاد فضای سبز و آسفالت معابر این شهرك اقدام خواهد كرد.همتی تصریح كرد: دیگر نیازهای این شهرك از جمله ایجاد شبكه جدید فاضلاب، مدرسه، مسجد و اماكن ورزشی احصا شده و با تخصیص منابع بخشی از نیازهای زیرساختی شهرك پیامبر اعظم (ص) بندرعباس تا هفته دولت و بخش دیگری تا پایان سال جاری تكمیل می شود.

وی گفت: به ساكنان واحدهای مسكن مهر در هرمزگان اطمینان می دهم كه مسائل آنان را به طور منظم و هفتگی مورد بررسی قرار می دهیم و در جهت رفع مشكلات تصمیم گیری می شود تا آسایش، رفاه و آرامش مناسبی برای ساكنین این واحدها ایجاد شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: همچنین در خصوص تعدادی از تعاونی های مسكن مهر در هرمزگان كه در دادگستری پرونده دارند با همكاری دادگستری كل استان مقرر شد بخش ویژه ای برای تسریع در رسیدگی به مسائل آنان مشخص شود.

همتی اضافه كرد: از مردم ساكن در واحدهای مسكن مهر مناطق مختلف استان هرمزگان نیز می خواهیم تا همراهی لازم را با دستگاه ها در جهت بهبود خدمات رسانی داشته باشند.

تحویل یك میلیون واحد مسكن مهر 

در دولت تدبیر و امید به متقاضیان 

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نیز در این نشست، اظهار داشت: از مجموع 55 هزار واحد مسكن مهر كه كار ساخت آن در استان هرمزگان آغاز شد، ساخت نزدیك به 50 هزار واحد به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: طبق دستور رئیس جمهور تمامی پروژه های مسكن مهر در سطح كشور باید در سال جاری تكمیل و به اتمام برسد كه تمام تلاش خود را در این راستا انجام خواهیم داد.قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر افزود: در حال حاضر 300 هزار واحد مسكن مهر ساخته شده در سطح كشور وجود دارد كه در انتظار خدمات زیربنایی برای تحویل هستند و به طور جدی پیگیر رفع مشكل خدمات زیربنایی از جمله آب و برق در واحدهای مسكن مهر هستیم.

مهرآبادی با بیان اینكه در دولت تدبیر و امید با وجود تنگناهای مالی نزدیك به یك میلیون واحد مسكن مهر به متقاضیان تحویل داده شده است، تصریح كرد: از ابتدای آغاز طرح مسكن مهر، نزدیك به دو میلیون واحد مسكونی در قالب این طرح ساخته شده است.ارسال شده: ساعت: 9:58

کلمات کلیدی: فریدون همتی ، نشست شورای مسکن

برچسب‌ها: سیاست
 
 
ورود جدی استانداری به مشکلات بندرعباس

کشتی‌سازی صنعتی مهم و اثرگذار برای کشور است

تجهیزات صنایع نفت و گاز جزیره «سیری» نیازمند نوسازی است

اتمام‌حجت استاندار با مدیران ناکارآمد

بررسی مسائل و مشكلات هشت شهرستان هرمزگان