December 10, 2018 - ، ساعت 15:13
 
 
نخستین دوره جام ستارگان
«ستارگان احمدی» بر سکوی قهرمانی ایستاد


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی تیم ستارگان احمدی با شکست تیم شهید شریعت سیدجوذر عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ستارگان هرمزگان را از آن خود کرد.

در دیدار پایانی این رقابت ها تیم های ستارگان احمدی و شهید شریعت سیدجوذر دو نماینده شهرستان حاجی آباد در ورزشگاه تختی بندرعباس به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه جذاب و البته پرحاشیه تیم ستارگان احمدی با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل حریف خود جام قهرمانی را بالای سر برد.

این نتیجه در حالی رقم خورد که تیم ستارگان از دقیقه ۳۵ و به دلیل اخراج دو بازیکن تیمش فواد نجای زاده و حجت‌دهقانی ۹ نفره بازی کرد.

در این مسابقه محمدقادری دو گل و مجتبی سلیمانی نیز یک گل برای تیم ستارگان احمدی به ثمر رساندند.

شهاب جوذری و علی رامشگر هم برای تیم شهید شریعت سید جوذر گلزنی کردند.

در پایان این رقابت ها محمد قادری ملی پوش تیم ستارگان احمدی با ۶ گل زده عنوان آقای گلی مسابقات را از آن خود کرد. رضا قویدل از تیم ستارگان احمدی عنوان بهترین دروازه‌بان و اسماعیل زاهدی از تیم نبرد بندرعباس عنوان برترین بازیکن فنی جام را به خود اختصاص دادند.

جام اخلاق این دوره از رقابت ها نیز به تیم نبرد بندرعباس رسید.

در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ، حمید جهانگیری فرماندار حاجی‌آباد، مظفر خادمی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان، امین رئیسی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس و سایر مسئولان بخش احمدی ، شهرستان حاجی آباد و شهرستان بندرعباس نیز حضور داشتند.

در مراسم آغازین دیدار فینال بازیکنان هر دو ‌تیم با اهدای شاخه گل های به روح دومین شهید مدافع حرم هرمزگان شهید خلیل تختی نژاد یاد و نام این شهید بزرگوار را گرامی داشتنددر مرحله مقدماتی این رقابت ها ۸ تیم شرکت کننده در دو گروه ۴ تیمی با یکدیگر رقابت کردند که در پایان تیم های نبرد بندرعباس و ستارگان احمدی از گروه الف و تیم های خواجه‌عطا بندرعباس و شهید شریعت سیدجوذر حاجی آباد از گروه ب جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کردند.

.از نکات قابل توجه حضور پر شور هواداران هرمزگانی در ورزشگاه تختی بندرعباس بود که یک بار دیگر این ورزشگاه قدیمی شهرمان را مملو از هوادار کرده بود. قضاوت این دوره از مسابقات برعهده عباس صادقی، کوروش شعبانی، احمد مرشدی، محسن مکی زاده، محمدمدنی ، روح ا... قربانیان ، مهدی ایسینی زاده، مهدی جلوداری، نجف پناهی،  فرزاد مرادی ،محمدرضا وثوقی ، علی عماری ، مهدی رنجبر ، آبها‌‌‌، زیرک، وحید باشتین ، هارون چوپان زاده،رضا شرفی، اصغر منصف و پیمان ذاکری  بودند. نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ستارگان هرمزگان ویژه ماه مبارک رمضان با شرکت ۸ تیم و با حضور چهره های مطرح فوتبال استان از ۲۹ اردیبهشت در ورزشگاه تختی بندرعباس برگزار شد.

در مرحله نیمه نهایی نیز تیم ستارگان احمدی با شکست ۲ بر ۱ تیم خواجه عطا بندرعباس به دیدار فینال صعود کرد.

ضمن اینکه تیم شهید شریعت سید جوذر هم پس از تساوی ۱-۱ در وقت های قانونی مقابل تیم نبرد بندرعباس در ضربات پنالتی ۵ بر ۳ این تیم را شکست داد و فینالیست شد. در این مسابقات دوتیم خواجه عطاء و نبرد بندرعباس مشترکا سوم شدند.  ارسال شده: ساعت: 7:54

کلمات کلیدی: تیم ستارگان احمدی ، قهرمانی نخستین ، دوره مسابقات فوتبال ، جام ستارگان هرمزگان

برچسب‌ها: ورزش
 
 
خلیج فارس بربام فوتبال پیشکسوتان

شهید ماجدی قهرمان شد

جبل بُر شهرو قهرمان شد

نبرد ، شاهین ، جبل بر و ستارگان در گروه مرگ

نخستین دوره شطرنج سریع ریتد در بستک برگزار شد