December 16, 2018 - ، ساعت 08:02
 
 
بازی جام‌جهانی فوتبال در بوستان‌های هرمزگان پخش می‌شود


صبح ساحل ، اجتماعی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برای نخستین بار بازی های جام جهانی فوتبال در بوستان ساحلی و سینماهای این استان پخش می شود.

بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان هرمزگان با تاکید بر خلاقیت در حوزه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، بیان داشت: باید به دنبال راهکارهایی برای ایجاد فضایی با نشاط و مفرح برای جوانان بود که پخش مسابقات فوتبال می تواند در این بخش موثر باشد.

وی با اشاره به برگزاری طرح گفتگوی ملی جوانان در استان بیان داشت: برگزاری این گونه برنامه ها برای جوانان موجب رشد و تقویت اعتماد به نفس در آنها می شود و فرصتی برای بیان مشکلات به آنها خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه های استان می توانند در تابستان فراخوانی مبنی بر آشنایی دانشجویان با رشته مربوطه خود در بازار کار اعلام کنند و زمینه را برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجو با رشته خود را فراهم سازند.

وی با بیان اینکه با خلاقیت می توان برنامه های کاربردی و مناسبی برای اوقات فراغت جوانان در استان تدوین کرد، اظهار داشت: برای هر برنامه ای به ویژه در خصوص اوقات فراغت جوانان نباید منتظر ایجاد ظرفیت های جدید ماند و زمان را از دست داد .

این مقام مسوول تاکید کرد: باید با بهره گیری از امکانات موجود و با خلاقیت و نوآوری زمینه فعالیت جوانان در عرصه های مختلف را فراهم کرد.ارسال شده: ساعت: 7:54

کلمات کلیدی: بهروز اکرمی ، نخستین بار بازی های ، جام جهانی فوتبال ، بوستان ساحلی ، سینماهای این استان

برچسب‌ها: اجتماعی
 
 
پنج پل هوایی مکانیزه تا پایان امسال در بندرعباس نصب می شود

تغییرات مدیریتی در شهرداری بندرعباس رقم خورد

عوارض ناچیز مردم بندرعباس کفاف پروژه‌های کلانشهری را نمی‌دهد!

اکرمی، مشاور شهردارشد

بزرگترین میدان تره بار در بندرعباس