January 16, 2019 - ، ساعت 05:36
 
 
درمجمع انتخابات رئیس هیات ورزش های رزمی هرمزگان؛
«عبدالرحیم سهراب زاده» به عنوان رئیس انتخاب شد


صبح ساحل ، ورزشی -  حسین نارنجی نسب مجمع انتخابات هیات ورزش های رزمی استان هرمزگان برگزار شد و عبدالرحیم سهراب زاده به عنوان رئیس هیات به مدت چهارسال سکا ن  هدایت این رشته رزمی را به دست گرفت.   

به گزارش صبح ساحل ، با حضور شادنیا دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی ومدیرکل ورزش وجوانان استان هرمزگان و اعضای مجمع انتخاباتی هیات ورزش های رزمی برگزار شد.

در ابتدای این مجمع دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به این که ورزش های رزمی با سرپرستی اداره می شد ودرهمین مدت کم نتایج خوبی را درکشور به دست آورد افزود: امیدوارم با انتخاب اعضای مجمع شاهد تحول مناسب وچشمگیر دراین رشته رزمی باشیم.

وی بیان کرد: اعضای مجمع نباید تنها به حضور دراین جلسه اکتفا کنند  زیرا اعضا مجمع قدرت اجرایی بالایی دارند و باید برتمامی برنامه ها وعملکرد هیات رزمی اشراف داشته باشند. 

دانشور در پایان گفت: باتوجه به کسب رتبه مناسب از سوی ورزش های رزمی امیدواریم با انتخاب رئیس جدید هیات این موفقیت ها تداوم داشته باشد واعضاء با همدلی و وحدت وحمایت این رشته رزمی را در سطح کشور معرفی نماییم.

درادامه دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی اظهارداشت: عبدالرحیم سهراب زاده مسئولیت هیات را با رای مجمع به دست آورد و امیدوارم بتواند به خوبی درمدیریت این رشته رزمی موفق ظاهر شود.

وی تصریح کرد: یکی از راه‌های موفقیت این رشته ورزشی تعامل با آموزش و پرورش واداره کل ورزش وجوانان است که می تواند این موفقیت را دوچندان کند.

شادنیا افزود: انتظارمان از هیات ورزش‌های رزمی استان باتوجه به کسب رتبه مناسب درسال گذشته تداوم فعالیت ها وحرکت های هیات روبه جلو باشد.

وی ادامه داد:‌باید ورزش های رزمی ساحلی را درکنار این رشته راه اندازی شود زیرا ظرفیت و پتانسیل آن دراستان هرمزگان وجود دارد و تنها نیازمند توجه و حمایت است تا شاهد باشیم که استان هرمزگان به یکی از پایگاه های مهم ورزش رزمی ساحلی درکشور معرفی شود.

شادنیا بیان داشت: ورزش های رزمی را به شهرستان ها ببریم و فعالیتش را همگانی کنیم تابتوانیم درآینده ورزشکاران موثری از هرمزگان درسطح کشور داشته باشیم.

درپایان این مجمع از بین چهار کاندیدای این رشته به نام های جهانگیر زمانی، عبدالرحیم سهراب زاده، سعید داج و علی مجید زاده رای‌گیری به عمل آمد وسعید داج با 7 رای وعبدالرحیم سهراب زاده با 6 رای به دور دوم راه یافتندو دراین مرحله عبدالرحیم سهراب زاده با 8 رای درمقابل 6 رای سعید داج به عنوان رئیس هیات ورزش های رزمی به مدت 4 سال انتخاب شد.ارسال شده: ساعت: 10:16

کلمات کلیدی: مجمع انتخاباتی ، هیات ورزش های رزمی

برچسب‌ها: ورزش
 
 
سکوت کفاشیان در قبال خواسته جنوبی‌ها

منوچهر ی بعد از 12 سال صندلی ریاست را از دهقانی گرفت

«الهامی» بر صندلی ریاست هیات والیبال نشست

شهرام سالاری به عنوان رئیس هیات شطرنج هرمزگان انتخاب شد