November 16, 2018 - ، ساعت 11:39
 
 
عضو هیئت رئیسه مجلس:
جذب سرمایه گذار در جزیره هرمز با جدیت پیگیری شود


صبح ساحل ، سیاسی - عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جهت رفع بنیادی مشکلات جزیره هرمز اعتقاد داریم ستاد معین توسعه هرمز باید راه اندازی شود.

محمد آشوری در گفتگو با مهر بیان داشت: مردم جزیره هرمز از سالیان دور در تمام صحنه ها حضور داشته و در جنگ تحمیلی نیز شهیدان بسیاری را تقدیم انقلاب و جمهوری اسلامی کرده اند و نقش اساسی ایفا کرده اند. آشوری بیان داشت: در جهت رفع بنیادی مشکلات جزیره هرمز اعتقاد داریم در شاخص های توسعه هرمز باید تغییر ایجاد شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی اظهارداشت: باید راه میان بری در راه توسعه این جزیره با رعایت ملاحظات پیدا کنیم. برای انجام این کار نیازمند تشکیل ستاد معین توسعه هرمز هستیم.

آشوری اظهارداشت: این ستاد باید  با حکم استاندار و با مسئولیت یکی از معاونین وی و با حضور مدیران مرتبط با مشکلات هرمز و موازی با آن در جزیره هرمز نیز ستاد پیگیری و مطالبات، متشکل از امام جمعه، بخشداری، شورای شهر و معتمدان هرمز تشکیل شود.این نماینده مجلس عنوان کرد: الویت های مردم هرمز در بخش اشتغال پایدار، سرمایه گذاری در بخش گردشگری و مزیدهای تجارت مرزی و مبادلات مرزی، صید و صیادی و اکو توریسم است.عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس  بیان داشت: اگر بسترهای سرمایه گذاری در جزیره هرمز ایجاد شود بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد و سطح زندگی مردم ارتقا خواهد یافت.نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به اینکه جزیره هرمز ظرفیت های مناسبی در بخش های مختلف دارد، عنوان کرد: جزیره هرمز به دلیل وجود ساختار و کانی های خاصی که در این بافت جزیره به کار رفته، می تواند در جهت رفع موانع و برطرف شدن مشکلات به صورت اورژانسی و هم در طول برنامه مشخص حل شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس بیان داشت: با استفاده از قابلیت ها و پتانسیل های فراوان این جزیره می توان به پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر این جزیره کمک و جایگاه اصلی آن را نمایان کرد.نماینده مردم بندرعباس در مجلس تاکید کرد: جذب سرمایه گذار با توجه به پتانسیل های موجود در این جزیره باید با جدیت پیگیری شود تا بتوان با استفاده از همین ظرفیت ها به توسعه این جزیره کمک کرد.نماینده مردم هرمزگان در مجلس اظهارداشت: هنوز دغدغه های که در جلسات مطرح می شود دردهایی است که به نوعی مبتلابه جامعه هرمز است.ارسال شده: ساعت: 8:31

کلمات کلیدی: محمد آشوری ، جهت رفع بنیادی ، مشکلات جزیره هرمز

برچسب‌ها: سیاست
 
 
موضع آشوری درباره حقوق مادام العمر

لیست جبهه متحد اصولگرا در هرمزگان اعلام شد

هدف جبهه متحد اصولگرایان تشکیل مجلسی ولایی وکارآمد است

بهارستان درانتظار 5 هرمزگانی

مردم همچنان در پاسداری از کیان جمهوری اسلامی استوار هستند