November 16, 2018 - ، ساعت 11:10
 
 
استاندار هرمزگان:
تلاش می‌کنیم دغدغه‌های کارگران به حداقل برسد


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: با به ثمر نشستن مجموعه اقداماتی كه در بخش درمان، بهداشت و احداث بیمارستان های جدید در هرمزگان در طول سال های 97 و 98 انجام خواهیم شد، تمامی نیازهای بهداشتی و درمانی شهروندان هرمزگانی در این استان تامین می شود.

فریدون همتی در نشست با نمایندگان و اعضای هیئت مدیره تشکل های صنفی کارگری استان هرمزگان با بیان اینکه مردم ما به خوبی از مسائل کشور شناخت کشور دارند، عنوان کرد: دشمنان در طول 40 سال گذشته به طور دائم در ستیز با جمهوری اسلامی ایران بوده اند و امروز معیشت و اقتصاد مردم ما را هدف قرار داده اند و به دنبال تضعیف این حوزه هستند.

وی ادامه داد: دولت در تلاش است بهترین شرایط را برای مردم فراهم کند و در حوزه های معیشت، اشتغال جوانان، تقویت اقتصاد و رفاه مردم اقدامات بزرگی انجام دهد.استاندار هرمزگان افزود: اقدامات دولت محدود به بودجه سالانه است که در مجلس تصویب می شود و تمامی ردیف ها و هزینه ها برای آن تعریف می شود و دولت به عنوان مجری قانون موظف است طبق این قانون بودجه کار کند.

همتی تصریح كرد: دولت تامین امنیت را در راس همه نیازهای مردم قرار داده که خوشبختانه امروز امنیت بسیار خوب و مثال زدنی در کشور برقرار است و بحث آموزش، تامین سلامت، درمان، بیمه و افزایش امید به زندگی از دیگر اولویت های مهم دولت در جامعه است.

وی گفت: دولت در تلاش است سطح خوبی از آموزش، بهداشت و درمان و امید به زندگی را برای مردم فراهم کند که خوشبختانه پس از انقلاب اسلامی با وجود تمامی دشمنی ها، تحریم ها و توطئه ها، شاخص امید به زندگی در کشور ارتقای بسیار خوبی یافته است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: با برنامه هایی که در دولت دوازدهم و در پی سفر رئیس جمهوری به استان اجرا خواهد شد، نزدیک به هزار و 540 تخت جدید بیمارستانی در قالب چندین بیمارستان در بندرعباس، شرق و غرب استان هرمزگان راه اندازی خواهد شد و خانه های بهداشت جدید در روستاها دایر خواهد شد که تمامی این موارد برای خدمت مطلوب به مردم است.

همتی اظهار داشت: با به ثمر نشستن مجموعه اقداماتی كه در بخش درمان، بهداشت و احداث بیمارستان های جدید در هرمزگان در طول سال های 97 و 98 انجام خواهیم شد، تمامی نیازهای بهداشتی و درمانی شهروندان هرمزگانی در این استان تامین می شود و مردم این استان دیگر نیاز به مراجعه به دیگر استان ها برای درمان نخواهند داشت كه دغدغه كارگران استان نیز در این زمینه رفع می شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینكه تشکل ها در همه بخش ها ظرفیت بسیار خوبی هستند كه برای تعامل با جامعه باید از این ظرفیت بهره ببریم، افزود: تشکل های کارگری به قدری به خوبی ایفای نقش داشته اند که مشکلات کارگری کاهش یافته است و زمین مناسبی برای احداث ساختمان تشکل های کارگری استان اختصاص خواهیم داد تا خانه ای پر امید برای کارگران استان ایجاد شود.

همتی با بیان اینكه همه ما اگر مسئولانه وظایف خود را انجام دهیم، می توانیم به پیشرفت های بسیار بیشتری دست یابیم، افزود: کارگران در تولید كالا تعصب داشته باشند تا کالای با کیفیت مطلوب تولید شود و مردم از کالای مناسب ایرانی استفاده کنند.ارسال شده: ساعت: 8:41

کلمات کلیدی: استاندار هرمزگان ، تامین ، نیازهای بهداشتی ، درمانی شهروندان هرمزگانی ،

برچسب‌ها: سیاست
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت