November 16, 2018 - ، ساعت 11:52
 
 
نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد:
حمایت از سرمايه گذاران برای فعالیت در هرمزگان


صبح ساحل ، سیاسی - استاندار هرمزگان گفت: سرمایه گذاران برای فعالیت باید احساس امنیت كنند و بدانند كه مسئولان دستگاه های اجرایی حامی آنها هستند.

فریدون همتی در نشست تعدادی از سرمایه گذاران متقاضی سرمایه گذاری و فعالیت در استان هرمزگان با تاكید بر اینكه باید به سرمایه گذاران احترام گذاشت و شرایط را برای فعالیت آنان فراهم كرد، بیان داشت: سرمایه گذاران برای فعالیت باید احساس امنیت كنند و بدانند كه مسئولان دستگاه های اجرایی حامی آنها هستند.

وی ادامه داد: مدیران استان باید با توجه به علاقه مندی سرمایه گذاران برای فعالیت در هرمزگان شرایط را برای جذب سریع سرمایه گذاران فراهم كنند و هیچ فرصتی را برای كار از دست ندهند.

استاندار هرمزگان با اشاره به برخی زمینه های همكاری سرمایه گذاران حاضر در این نشست، افزود: بهبود وضعیت و زیباسازی خورهای بندرعباس یكی از ضرورت های این شهر است كه برای این كار سرمایه گذار متقاضی فعالیت وجود دارد.همتی تصریح كرد: شهرداری بندرعباس همكاری لازم را با این سرمایه گذار داشته باشد تا طراحی زیبایی برای خورهای بندرعباس صورت گیرد و به طور روزانه این كار پیگیری و كنترل شود.وی اضافه كرد: همچنین در زمینه ساخت مسكن نیز متقاضی سرمایه گذاری در بندرعباس وجود دارد كه می تواند در طرح ساخت خانه های ویلایی در مجموعه 350 هكتاری این شهر مشاركت و سرمایه گذاری داشته باشد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: این پروژه نیز می تواند تحرك خوبی در اشتغال استان ایجاد كند و اداره كل راه و شهرسازی به سرعت پیگیر جذب و فراهم كردن شرایط فعالیت سرمایه گذار این بخش باشد.

همتی ضمن استقبال از طرح های سرمایه گذاری همچون تولید انرژی برق از پسماند، راه اندازی تله كابین، پرورش ماهی در قفس، ایجاد صنایع دریایی، تولید برق از انرژی خورشیدی و بسته بندی مواد غذایی كه از سوی نماینده گروه سرمایه گذاری از كشور نروژ مطرح شد، اظهار داشت: در این زمینه ها هرمزگان فرصت ها و ظرفیت های خوبی دارد و به طور جدی از سرمایه گذاری خارجی در استان استقبال و حمایت می كنیم.

ایجادهزار و 700 تخت بیمارستانی جدید در هرمزگان 

استاندار هرمزگان گفت: هزار و 700 تخت بیمارستانی جدید در سراسر استان هرمزگان در قالب چندین بیمارستان ایجاد می شود.فریدون همتی در دیدار حسینعلی شهریاری رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواستار كمك و حمایت بیشتر مجلس شورای اسلامی در راستای بهبود وضعیت بهداشت و درمان در هرمزگان شد و بیان داشت: در سفر رئیس جمهوری به هرمزگان طرح های بسیار خوبی در راستای تحول در بهداشت و درمان هرمزگان به تصویب رسید كه از جمله آنها احداث بیمارستان 530 تخت خوابی در بندرعباس است.

وی ادامه داد: با طرح هایی كه اجرا خواهد شد در مجموع هزار و 700 تخت بیمارستانی جدید در سراسر استان هرمزگان در قالب چندین بیمارستان ایجاد می شود.استاندار هرمزگان افزود: این طرح ها به تدریج در دو سال آینده به بهره برداری می رسد و مردم هرمزگان دیگر نیازی به مراجعه به دیگر استان ها برای درمان نخواهند داشت.

همتی تصریح كرد: در راستای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی 350 خانه بهداشت جدید نیز در مناطق مختلف هرمزگان احداث می شود.ارسال شده: ساعت: 8:18

کلمات کلیدی: استاندار هرمزگان ، حمایت از سرمایه گذاران

برچسب‌ها: سیاست
 
 
بندرعباس نقطه آغاز مراودات تجاری هرمزگان و بندر مرسین ترکیه

استاندار هرمزگان: گران خریدن توجیهی بر گرانفروشی نیست

رییس جمهور در یکصدمین سفر استانی خود به هرمزگان می آید

آغاز ساماندهی خور گورسوزان

از تلاشگران سفرهای دریایی نوروز91تجلیل شد