November 18, 2018 - ، ساعت 14:21
 
 
به زودی اتفاق خواهد افتاد
آذرخش زیر چتر حمایتی شهرداری می‌رود


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی//عکس:محمد کرمی به زودی  تیم فوتسال آذرخش بندرعباس  زیر چتر حمایتی شهرداری بندرعباس می رود. 

همتی، استاندار هرمزگان در مورد وضعیت تیم فوتبال آذرخش بندرعباس گفت: در حال توافقی با شهرداری بندرعباس هستیم تا تیم فوتسال آذرخش بندرعباس تحت پوشش شهرداری قرار بگیرد و منابع  مالی آن را بنده تامین می کنم. وی بیان داشت : بنده به شهرداری و شورای شهر اعلام کردم که اختیاراتشان بالاست و بنده منابع مالی را خارج از ارزش افزوده تامین و جهت حمایت از آذرخش بندرعباس در اختیار شهرداری قرار می دهیم. 

همتی گفت: بحث حمایت از آذرخش بندرعباس دو بخش است، تسویه بدهی و حمایت فصل جاری که در تلاشیم برای آن برنامه ریزی ها را عملی کنیم.کادرفنی و بازیکنان آذرخش بندرعباس با روحیه بالا به تمرین خود بپردازند و با حمایت مسئولان همچنان شادی و نشاط را به جامعه تزریق کنند.

 عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

تلاش‌های خوبی

 برای حمایت از آذرخش بندرعباس صورت گرفت

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌هایی که برای حمایت از تیم فوتسال آذرخش بندرعباس انجام شده است تلاش‌های خوبی بوده است اما متأسفانه در این زمینه ما مشکل ساختاری و کارکردی داریم.

محمد آشوری  تصریح کرد: شورونشاطی که در دیدارهای ورزشی هست زمینه را برای کشف استعدادهای مختلف ورزشی این مرزوبوم فراهم می‌کند.وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی بین کارمندان باعث ایجاد شورونشاط میان آن‌ها می‌شود و قطعاً همه ما برای توسعه ورزش کارمندی و همگانی تلاش کنیم

.آشوری ادامه داد: تلاش‌های مختلفی را در حمایت از بخش ورزشی داشته‌ایم و تلاش‌های شایسته‌ای برای ارتقای بودجه ورزشی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است و هرچه اعتبارات در حوزه ورزش بیشتر باشد در حوزه قهرمانی و همگانی می‌توان افزایش فضای سرانه ورزشی را داشت.

وی ابراز کرد: همه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای ارتقای سطح ورزشی تلاش بسیاری داشته‌اند و نگاه‌ها در این زمینه بسیار خوب است.عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تلاش‌هایی که برای حمایت از تیم فوتسال آذرخش بندرعباس انجام شده است تلاش‌های خوبی بوده است اما متأسفانه در این زمینه ما مشکل ساختاری و کارکردی داریم.وی خاطرنشان کرد: متأسفانه تکلیف ورزش قهرمانی در کشور ما مشخص نیست و نیازمندی‌های مسئولین باشگاه‌ها برای تأمین مالی باشگاه، مشکلاتی را همچون یاس در روحیه ورزشکاران را به وجود آورده است.

آشوری  اضافه کرد: هم نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و هم شخص استاندار هرمزگان و دیگر مدیران در تلاش هستند که گره از کار باشگاه آذرخش باز شود و در این زمینه با صنایع مختلف نیز برای حمایت از این باشگاه رایزنی‌ها صورت گرفته است اما با توجه به مشکلاتی که خود صنایع دارند اقبال چندانی به این سمت شکل نگرفته است.وی اضافه کرد: به اعتقاد بنده باید صندوق مشترکی تشکیل داد تا مشارکت تمام صنایع و بنگاه‌های اقتصادی صورت گیرد و این صندوق متکفل ورزش قهرمانی استان باشد.عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کنار ظرفیت‌سازی و استعدادیابی در درون استان باید با برنامه‌ریزی آموزشی به یک ثبات و پایداری در مجموعه تیم‌های ورزشی خود دست یابیم.

وی عنوان کرد: فرار و فرودهای مختلفی را در بخش ورزش داشته‌ایم و آنجاهایی که در فراز قرارگرفته‌ایم انسجام وجود داشته است و در برخی موارد این انسجام‌ها وجود نداشته و طبعاً فرودهایی را شاهد بودیم و سقوط تلخ تیم‌های آلومینیوم و شهرداری نمونه‌های آن‌ها است.آشوری  خاطرنشان کرد: حفظ و نگهداری تیم‌های ورزشی هرمزگان یک همبستگی جمعی را طلب می‌کند که این هم افزایی شکل گرفته است و تنها باید متقاعدسازی با مجموعه بنگاه‌های اقتصادی توانمند صورت بگیرد.

وی در پایان گفت: با تشکیل صندوق حمایت از ورزش قهرمانی می‌توان یک مدیریت واحدی را نسبت به منابع مالی این موضوع داشت و در کنار آن مدیریت تیم‌ها نیز مطرح خواهد بود که تلاش‌های مؤثری صورت گرفته است و امیدواریم تیم آذرخش بندرعباس این افتخاری را که کسب کرده است را ارتقا دهد و بتوانیم در سطح ملی این افتخار را ارتقا دهیم.

 رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

زیر چتر شهرداری رفتن تیم آذرخش بندرعباس

به صلاح نیست

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون در بحث حمایت از تیم فوتسال آذرخش بندرعباس دیر شده و وقت را ازدست‌داده‌ایم و باید به‌گونه‌ای ضرب‌الاجلی وارد این موضوع شده تا در این فصل این تیم با مشکلات کمتری راهی مسابقات شده و دل مردم هرمزگان را شاد کند.

احمد مرادی با بیان این که شهرداری بندرعباس مسئولیت‌های سنگینی دارد که باید برای ساماندهی امور جوانان و محلات صرف کند، افزود: بنده با تیمداری شهرداری بندرعباس مخالف نبوده و نیستم و خود از قربانیان این امر در زمان فرمانداری بندرعباس بودم.

وی اظهار کرد: انتظار داشتم شهرداری بندرعباس با تقویت تیم فوتبال در عرصه ملی بتواند نماینده شایسته‌ای برای استان هرمزگان باشد که امیدواریم این امر در سال جاری محقق شود.این نماینده مجلس با اشاره به این که اگر قرار است شهرداری برای ورزش سرمایه‌گذاری کند، تمرکزش را بر روی تیم‌های خود بگذارد تا تیمی قدرتمند با حمایتی بهتر راهی مسابقات کشوری شود، اضافه کرد: شهرداری بندرعباس دیگر توانایی حمل بار اضافی ندارد.

مرادی با بیان این که تیم آذرخش با زحمات فراوان به این مرحله رسیده است، اضافه کرد: نباید این سرمایه اجتماعی را به‌راحتی از دست بدهیم و باید همگی تلاش کنیم تا حمایتی اصولی و صحیح از این تیم صورتبگیرد.وی با تقدیر از ورود استاندار هرمزگان به مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی در استان هرمزگان و نگاه ویژه به تیم فوتسال آذرخش بندرعباس، ادامه داد: با استاندار در این خصوص صحبت کرده و تاکید می‌کنم که باید حمایت اصولی از این تیم صورت بگیرد و در این زمینه بنده و سایر مسئولین همراه استاندار خواهیم بود؛ همان‌طور که در آبادان شرکت نفت، در اصفهان فولاد مبارکه و ذوب آهن، در انزلی منطقه آزاد انزلی، در خوزستان منطقه آزاد اروند و فولاد، در گچساران نفت و گاز، در سیرجان گل گهر و بسیاری از تیم‌های ورزشی دیگر با حمایت بنگاه‌های اقتصادی در مسابقات حضور می‌یابند، در هرمزگان هم باید بنگاه‌های اقتصادی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود پای‌کار باشند و در این زمینه همراهی کنند.

احمد مرادی رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که زیر چتر شهرداری رفتن تیم آذرخش بندرعباس به صلاح نیست، خاطرنشان کرد: تاکنون هم در بحث حمایت از تیم آذرخش بندرعباس دیر شده است و وقت را ازدست‌داده‌ایم و باید به‌گونه‌ای ضرب‌الاجلی وارد این موضوع شده تا در این فصل این تیم با مشکلات کمتری راهی مسابقات شده و دل مردم هرمزگان را شاد کند.وی در پایان گفت: طبق صحبت‌های صورت گرفته با استاندار هرمزگان و قول وی در خصوص حمایت یکی از بنگاه‌های اقتصادی استان هرمزگان از تیم آذرخش، امیدوارم این موضوع هرچه زودتر عملی شود. 

 مالک و‌مدیرعامل باشگاه آذرخش سرخون :

بازیکنان بومی حاضر به تمدید قرارداد نیستند

بلاخره بعد از کش و قوس های فراوان مالک و‌مدیرعامل باشگاه آذرخش سرخون بندرعباس در خصوص شرایط این تیم برای فصل جدید گفت و گو کرد.

حسین احمدی سرخونی گفت : سقف قرارداد برای تمام  بازیکنان در تیم فوتسال آذرخش زیر صد میلیون تومان است که بعضی خبرگزاری ها در این خصوص شیطنت کرده اند و مبالغی بیان شده است که واقعیت ندارد.وی افزود : بازیکنان بومی که سال گذشته بین ۱۵ الی ۳۵ درصد از پول خود را دریافت کردند تا زمان تسویه حساب کامل حاضر به تمدید قرارداد نیستند.

مدیرعامل باشگاه آذرخش بندرعباس عنوان کرد: کادر فنی تیم فوتسال هم همانند سایر بازیکنان بومی دریافتی مناسبی در سال گذشته نداشته اند که باید نگاه ویژه ای به آنان شود.

احمدی سرخونی اشاره داشت : به محضی که بازیکنان بومی قرارداد خود را تمدید کنند تا پایان هفته جاری تمرینات این تیم در سالن فجر آغاز می شود.این مسئول ادامه داد: با سه بازیکن جدید برای این که تیم در فصل جدید دچار مشکلاتی از لحاظ فنی نشود قرارداد داخلی امضا کرده ایم که به احتمال زیاد یک بازیکن دیگر را  هم جذب می کنیم.وی با اشاره به این که تا کنون از سه ارگان قرار است به تیم فوتسال آذرخش پول تزریق شود گفت: تا کنون هیچ واریزی از سوی نهاد های نام برده به آذرخش نشده است و فعلا در این خصوص بلاتکلیف هستیم .

مالک و موسس باشگاه آذرخش بندرعباس در پایان گفت: باید تشکر کرد از تمامی مسئولانی که دلسوزانه به تیم فوتسال آذرخش نگاه جدی دارند اما این تیم نیاز مبرم به پول دارد که وضعیت شروع فصل خود را سر و سامان دهد.مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور از ۱۵ تیرماه آغاز می‌شود و تیم آذرخش در نخستین گام به مصاف تیم ارژن شیراز در بندرعباس می رود.ارسال شده: ساعت: 7:48

کلمات کلیدی: تیم فوتسال آذرخش بندرعباس ، زیر چتر حمایتی ، شهرداری بندرعباس

برچسب‌ها: ورزش
 
 
شهرداری بندرعباس ایران جوان بوشهر را پیر کرد

شهرداری بندرعباس اعلام شد

نمایندگان فوتبال هرمزگان دست به شاهکار بزرگی زدند

شهرداری بندرعباس در خانه به دنبال رسیدن به صدر جدول

جرایم تخلّفات ساختمانی در سال 1391 افزایش می یابد