November 19, 2018 - ، ساعت 00:41
 
 
مدیر عامل شرکت هنرمندان خاک جنوب خبر داد:
برگزار ی نخستین کنسرت گروه بانوان در مردادماه


صبح ساحل ، هنری - مریم دلفانی:شرکت هنرمندان خاک جنوب ازشناخته شده ترین حامیان هنرمندان در هرمزگان است که در برگزاری کنسرت ها در استان نقش بسزایی دارد از این رو با مدیر عامل این شرکت گفت و گویی داشتیم .

کیومرث مرادی در گفت و گو با خبرنگار صبح ساحل بیان کرد: از سال 87  تا کنون  بسیار رشد کردیم و  پر کار شدیم  نزدیک سی تا سی و پنج آلبوم برای مثال مجتبی کبیری و ایمان سیاه پوشان و عماد طالب زاده را کار کردیم . بعد متوجه شدیم که از طریق شرکت توانایی برگزار کردن کنسرت را نیز داریم، اواخر سال 85 اولین کنسرت رسمی را با حمید عسگری برگزار کردیم . تجربه ی خام و بدون حمایتی بود .چندین ماه در گرما دنبال مجوز برای این کار بودیم . بخاطر می آورم که هوا خیلی گرم بود و نتیجه  کنسرت آنچنان موفق نبود و ما ضرر کردیم. 

از سال 86 به بعد سه الی چهار کنسرت موفق داشتیم . سال 87 به اوج کار خود رسیدیم تا سال 89  و کم کم به مرحله ی رسیدیم که درخواست از کل کشور داشتیم . در آن زمان شرکتی در استان های مجاور مثل خوزستان و بوشهر فارس یا کرمان وجود نداشت . از سال 91 یک سری شرکت ها در شیراز شروع به کار کردند که این باعث تغییراتی در روند کار ما شد . شرکت ما بعد از سال 91 بیشتر تمرکز کار را روی خود استان یا استان های  که شرکت فرهنگی نداشتند قرار داد. 

کم کم در طی سالها دامنه کار را گسترش دادیم و تور کنسرت های در اروپا برگزار کردیم. در حال حاضر نیزسیاست کار ما به گونه ای است که سعی  می کنیم فقط برگزار کننده نباشیم و چندین هنرمند  به جامعه  هنری اضافه کرده و آنها را به مردم معرفی کنیم.

از برنامه های آینده  ما میتوان به  تقریبا 12 کنسرت زنده تا قبل از محرم در بندرعباس اشاره داشت، به زودی اولین کنسرت گروه بانوان را در مرداد هم برگزار خواهیم کرد . من از حمایت مردم تشکر میکنم آنها همیشه قدردان بودند اما متاسفانه برخی از همکاران و دوستان حاشیه سازی می کنند علی الخصوص در دنیای مجازی . 

این نامهربانی ها در طول تاریخ همیشه بوده من به این دوستان به عنوان یک برادر و دوست  توصیه می کنم بهتراست  هرکس کار خودش را کند و تلاش خود را افزون کند و سعی کنید به چیزی که خواهان آن هستید برسید ما عقیده نداریم که بی عیب و مشکل بوده ایم اما خدارو شکر با مدیریت بحران سعی کردیم طوری رفتار کنیم که کمترین اسیب را ببینیم . 

دوستان اگر خصومت شخصی  با بنده دارند بهتر است با شخص خود من صحبت کنند من انتقاد پذیر هستم و پذیرای این دوستان هستم. اگر هم سوال یا نیاز به کمکی دارند باز هم شرکت و هم خود بنده در خدمت آنها هستم. شرکت ما اکثر شرکت های فرهنگی نو پا را حمایت و با انها همکاری می کند . متاسفانه برخی جوری جلوه می دهند که ما زیادی پول می گیریم و به دنبال سود جویی هستیم اما آن عزیزان خبر از پشت پرده ندارند. 

البته ما قبول داریم که بلیط ها گران است اما دستمزد و هزینه ی خواننده ها آنقدر گران است که گاهی نمی توانیم هزینه آن ها را پرداخت کنیم و ضرر می کنیم . ما نزدیک سه سال است که قیمت را ثابت نگه داشته و آن را بالا نبرده تا به کسی فشار نیاید و  قیمت فعلیمان از برخی استان ها مثل اصفهان و شیراز و تبریز ارزان تر است. 

گروه ما تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به مردم می کند و بابت تمام مشکلات یا نقص های فنی که پیش امده و باعث مکدر ساختن مردم شده از آنها کمال عذر خواهی را دارم . در اخر از همکاری آقای دکتر درویش نژاد تشکر می کنم که همیشه پشت ما بوده و دست تک تک رفقا را میبوسم، ضمنا قدران زحمات اصحاب رسانه و مطبوعاتی علی الخصوص روزنامه صبح ساحل که از دیرینه با هم همکاری داشتیم  هستم.ارسال شده: ساعت: 7:56

کلمات کلیدی:

برچسب‌ها: فرهنگ و هنر
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت