November 16, 2018 - ، ساعت 11:48
 
 
لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور
شهرداری بندرعباس در مکان دوم جدول رده بندی ایستاد


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی : نمایندگان بندرعباس و شهرکرد در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور در زمین ساحلی غدیر  به مصاف هم رفتند. ‌ تیم شهرداری بندرعباس در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور میزبان تیم شهدای چلیچه شهرکرد بود .

 در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ساحلی تیم شهرداری بندرعباس با ۶ برد مقابل تیم های شهرداری سمنان، ملوان بندر گز ، مقاومت گلساپوش یزد ، پیام کویر اردکان، شاهین خزر رودسر و جهان نژادیان آبادان و یک  باخت مقابل شهریار ساری با کسب ۱۷ امتیاز در مکان سوم قرار داشت.تیم شهدای چلیچه شهرکرد نیز با کسب ۶ امتیاز نهم بود.شهرداری برای این که یک باردیگر به صدر جدول رده بندی برگردد باید این بازی را با برد پشت سر می گذاشت و منتظر می ماند که دوتیم بالای سرش هم امتیازی از حریفان خود نگیرند تا دوباره صدرنشین شود .

شاگردان حمید رضایی پور در تیم شهرداری بندرعباس در ۱۲ دقیقه نخست به دو گل دست یافتند و میلاد قنبری و سجاد عبدا... پور برای این تیم گلزنی کردند تا نماینده هرمزگان با  پیروزی به کار خود پایان دهند. در ۱۲ دقیقه دوم شاهد به ثمر رساندن گلی نبودیم وبا همان نتیجه دو برصفر دوازده دقیقه نخست بازی به پایان رسید.در دوازده دقیقه  سوم و پایانی فاروق پسنده کمتر از دو دقیقه هتریک کرد وسه بار دروازه تیم شهر کرد را باز کرد تا نتیجه بازی پنج بر صفر به سود شهرداری به پایان برسد و هرمزگان از ۸ دیداری که انجام داده است صاحب ۷ برد شود و با  20 امتیاز در مکان دوم قرار بگیرد. 

در سایر دیدارهای این هفته  تیم مقاومت گلساپوش یزد با نتیجه پنج بر چهار تیم شاهین خزر رودسر استان گیلان را شکست داد. این مسابقه با حضور جمعی از مسوولان اجرایی ، ورزشی و هواداران این رشته در زمین فوتبال ساحلی مجموعه سلمان محمود آباد یزد برگزار شد . تیم شهرداری سمنان ، مهمان خود شهریار ساری را برد. 

در این بازی که در زمین فوتبال ساحلی پارک سیمرغ سمنان برگزار شد ، شهرداری سمنان توانست چهار بر سه شهریار ساری را شکست دهد .

گل های شهرداری سمنان  را حمید زنگنه ، مهران مرشدی زاده، میلاد عرب پور و محمدعلی صادقی به ثمر رساندند.محمود علیجانی ، کامران موسی زاده و مهدی خانپور هم برای شهریار ساری گلزنی کردند. تیم پارس جنوبی برابر ایفا اردکان یزد به پیروزی رسید.در این دیدار که در زمین فوتبال ساحلی دهکده گردشگری بوشهر برگزار شد پارس جنوبی با نتیجه پنج بر یک از سد حریف یزدی خود گذشت.مسلم مسیگر سه گل و حمید بهزادپور و آرش کرمی هر کدام یک گل برای پارس جنوبی به ثمر رساندند.

پارس جنوبی با این برد 21 امتیازی شد و به صدرنشینی خود در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تداوم بخشید.

تیم ملوان بندرگز با نتیجه نزدیک 6بر5 مغلوب مهمان خود تیم شهید نژادیان آبادان شد. این دیدار درمجموعه ورزش ساحلی امام رضا (ع) بندرگز و در حضور علاقمندان برگزار شد.

در وقت نخست دیدار حریف آبادانی با نتیجه 3بر2 از تیم ملوان پیش افتاد و در وقت دوم بندرگزی ها نتیجه را 3 بر 3 کردند اما در پایان ملوان در یک دیدار نزدیک و خانگی 6بر5 این رقابت را واگذار کرد.عیسی کمال غریبی 3 گل و علی درویش متولی 2 گل برای ملوان به ثمر رساندند.

 پيام كوير اردكان در خانه  ٣بر 4 بازی را به شهرداری چابهار  واگذار کرد . 

مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با شرکت ۱۲ تیم شهرداری چابهار، جهان نژادیان آبادان، مقاومت گلساپوش یزد ، ایفا و پیام کویر اردکان، شهرداری بندرگز، پارس جنوبی بوشهر، شهرداری سمنان، شهرداری بندرعباس، شاهین خزر رودسر، شهریار ساری و شهدای چلیچه شهرکرد به صورت دوره ای و رفت و برگشت در حال برگزاری است.

تیم شهرداری بندرعباس در فصل گذشته این رقابت ها در جایگاه هشتم ایستاد.

   دعوت بازیکنان هرمزگانی به اردوی تیم ملی

 فوتبال ساحلی

دو بازیکن هرمزگانی به مرحله جدید اردوی انتخابی تیم ملی ب فوتبال ساحلی ایران دعوت شدند.

احسان دَرا  و موسی خا ک کش  زاده بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.این دو بازیکن در تیم لیگ برتری شهرداری بندرعباس بازی می کنند.مرحله جدید اردوی انتخابی تیم ملی ب فوتبال ساحلی ایران با حضور ۱۵ بازیکن روزهای ۹ تا ۱۱ تیر در آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود.

 درخشش دروازه بان شهرداری بندرعباس 

منصور مدارایی در هفته هشتم کلین شیت  کرد  و دروازه خود را بسته نگه داشت تا شهرداری بندرعباس به بردی شیرین دست یابد.

نقش مدارایی در موفقیت های شهرداری بندرعباس غیرقابل انکار است  و این دروازه بان با واکنش های خوب خودش امید تیم شهرداری را برای  قهرمانی لیگ برتر بیشتر کرده است. 

  سرمربی فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس:

از فرصت ها استفاده کردیم و به یک بردشیرین 

دست یافتیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس پس از پیروزی برابر  تیم شهدای چلیچله چهارمحال بختیاری گفت : بازیکنانم با استفاده از فرصت ها توانستیم  سه امتیاز شیرین را برابر تیم شهدای چلیچله کسب  کنیم .

 حمید رضایی پور سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در گفت و گو با صبح ساحل افزود : با توجه به اینکه هفته گذشته بازی خود را مقابل شهریار ساری واگذار کرده بودیم فشار روی تیم بود و لی خوشبختانه شاگر دانم با یک بازی تماشاگر پسند دربرابر تیم سخت کوش شهد ای چلیچله یک نتیجه عالی را به دست آورند.

رضایی پور بیان کرد : تیم مهمان آمده بود تا از ما  امتیازکسب کند و چند موقعیت خوب ر ا روی دروازه ما داشتند که با واکنش خوب منصور مدارایی دروازه بان تیم ما دفع شد.

سرمربی تیم شهرداری تصریح کرد : به غیر از شهرداری اگر مسئولان دیگر استان این تیم را حمایت کنند قطعا ما امسال قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور خواهیم شد. 

وی افزود : رقیبان ما در این دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور پارس جنوبی و  گلسا پوش یزد هستند که با توجه به این که امسال تیم ما از نظر روحیه و جنگندگی از سطح بالایی برخوردار است می توانیم این رقیبان را شکست دهیم همانطور که تا به حال توانسته ایم تیم ها ی دیگر را با اقتد ار شکست دهیم.

رضایی پور در پایان ضمن تقدیر از تماشاگران و هواداران تیم شهرداری بندرعباس گفت : کادر فنی وبازیکنان ازهواداران وتماشاگران که در این هوای گرم بندرعباس به خود زحمت می دهند و به بازیکنان انگیزه می دهند قدردانی می کنم وامیدوار م تاپایان مسابقات این حمایتها  ادامه داشته باشد  زیرا کادرفنی و بازیکنان تلاششان این است که زحمات تماشاگران را با قهرمانی پاسخ دهند.ارسال شده: ساعت: 7:47

کلمات کلیدی: لیگ برتر فوتبال ساحلی ، تیم شهرداری بندرعباس ، میزبان تیم شهدای چلیچه شهرکرد

برچسب‌ها: ورزش
 
 
ویژن هرمزگان در ضربات پنالتی حریف اصفهانی خودرا شکست داد

هرمزگان با 10گل "تیران" اصفهان را شکست داد

"ویژن هرمزگان" باچهارگل از "موج گناوه" پذیرایی کرد

«ویژن هرمزگان»به مصاف «پرسپولیس شیراز» می رود

ویژن هرمزگان در وقت های اضافه به پیروزی رسید