November 16, 2018 - ، ساعت 11:50
 
 
نماینده مردم هرمزگان:
باید بساط رانت خواری عده‌ای سودجو برچیده شود


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم هرمزگان خواستار انتشار اسامی دقیق افراد و شرکت هایی شد که ارز دولتی دریافت کرده اما با قیمت بالا در بازار فروخته اند. 

حسین هاشمی تختی با انتقاد از سستی و بی خیالی برخی دستگاه های دولتی و مسئولان نسبت به شرایط معیشتی و مالی مردم و جامعه،اظهار کرد: ریشه اصلی فشارهای اقتصادی به مردم و گرانی ها را باید در سودجویی و فرصت طلبی برخی رانت خوار اقتصادی دانست که ریشه اقتصاد ملی را خشکانده اند. 

وی افزود: کدام منطقی می پذیرد که عده ای سودجو به ناگاه جو بازار را ملتهب و برای کالایی که ارز دولتی برای آن دریافت کردند، سود هنگفت تعریف و یک شبه دهها و صدها میلیارد تومان سود باید خود کنند و این سوی بازار عده ای از مردم برای نان شب خود گرفتار و برای گذاران زندگی خود نگران باشند.

نماینده مردم هرمزگان تصریح کرد: با وجود چنین فرصت طلبان رانت خوار نمی توان به جنگ تحریم ها رفت چرا که هر روز تحریم کشور برای این دسته از افراد، فرصت دیگری برای فساد و رانت خواری است.

هاشمی تختی گفت : دولت باید برخی مدیران ضعیف و بی مسئولیت را در عرصه اقتصادی برکنار کند تا فضا برای حضور چهره ها و نیروهای کاردان و متخصص در عرصه اقتصاد که درد مردم را می فهمند. 

حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان  تاکید کرد: برای مقابله با تحریم ها باید تبعیض از میان برداشته شود و مردم و مسئولان در یک صف برای مقابله با توطئه های دشمنان قرار گیرند.ارسال شده: ساعت: 7:46

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی ، رانت خواری ، ریشه اقتصاد ملی

برچسب‌ها: سیاست
 
 
در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت

حضور 50 نفر ازمعتمدین هرمزگانی درمعارفه هاشمی تختی

مقاومت بوشهرآنها را به سمت هرمزگان سوق داد

در مقابل رانت خواری ها بایستید

پیام تقدیر هاشمی تختی از حماسه حضور مردم