November 16, 2018 - ، ساعت 11:10
 
 
وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی:
حقم نبود ذخیره باشم


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی:وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی گفت: وضعیتم در رکوردگیری خیلی خوب بود، حقم نبود که ذخیره باشم و باید جزء نفرات برتر بودم که متأسفانه به حقم نرسیدم.

مجید عسگری در خصوص شرایطش در رکوردگیری برای مشخص شدن ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: وضعیتم در رکوردگیری خیلی خوب بود، حقم نبود که ذخیره باشم و باید جزء نفرات برتر بودم که متاسفانه به حقم نرسیدم.وی با بیان این که وزنه‌برداری به‌گونه‌ای شده است که کاری به زور بازو و این که در رکوردگیری خوب یا بد کار کنی ندارد، افزود: باید گردن‌کلفت باشی و در شورای فنی پارتی داشته باشی تا بتوانی در ترکیب اصلی قرار بگیری؛ حق من این  بود که در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرم نه این که اسمم به‌عنوان رزرو رد شود.

این وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی در خصوص شانس برای حضور در بازی‌های جاکارتا تصریح کرد: با وجود این بی‌عدالتی‌ها باز هم کمی امید به اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا دارم، باید ببینیم چه می‌شود.

عسگری با اشاره به این که اگر در مسابقات آسیایی جاکارتا حضور پیدا کنم، شانس کسب مدال را دارم، اضافه کرد: چند ماه قبل با همین رکوردهایی که در رکوردزنی ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا کسب کردم می‌توانستم اول یا دوم جهان شوم اما بازی‌های جهانی را هم به همین نحو و با بی‌عدالتی از دست دادم.

وی ادامه داد: باوجوداین که رکوردگیری را شورای فنی برگزار کرده اما فدراسیون رای شورای فنی که اکثریت به من رای داده بودند را قبول نکرده و رئیس فدراسیون مثل مسابقات جهانی رای شورای فنی را برگرداند.

این وزنه‌بردار ملی‌پوش هرمزگانی در تشریح دلیل این که نتوانست موفقیت‌های جوانان را در رده بزر‌سالان تکرار کند، عنوان کرد: علت اصلی این بوده است که حمایت مسئولین استانی را ندارم، هیچ‌کس از استان هرمزگان من را  حمایت نمی‌کند، اگر حمایتی بود این‌گونه نمی‌شد که به این سادگی حقم را پایمال کنند و به‌راحتی کنار گذاشته شوم.

عسگری همچنین در خصوص انتظاراتش از مسئولین استان هرمزگان بیان کرد: در حال حاضر دیگر انتظاری از مسئولین استانی ندارم و اگر کاری هم بکنند دیگر به درد من نمی‌خورد و فایده‌ای ندارد، باید قبل از این حمایت می‌کردند و خود را نشان می‌دادند.وی در پایان با بیان این که خدا جای حق نشسته است و روزی جواب این بی‌عدالتی‌ها را می‌دهد و امیدوارم زنده باشم و آن روز را ببینم، خاطرنشان کرد: از خدا می‌خواهم جواب بی‌عدالتی افرادی که این‌گونه حق من را خوردند و همه کسانی که از بزرگ تا کوچک در این کار دست داشته‌اند را بدهد.

مجید عسکری ورزشکار جوان و خوش آتیه رودانی، ورزش وزنه برداری را از سال 78 شروع کرد و از سال 85 آن را به صورت حرفه ای آغاز و ادامه داده است. این ورزشکار قهرمانی مسابقات آسیایی رده سنی نوجوانان در وزن 50 کیلو گرم در سال 86، نائب قهرمانی رقابت های آسیایی در رده سنی بزرگسالان در وزن 56 کیلوگرم در سال 90 و نائب‌قهرمانی مسابقات جهانی مالزی در رده سنی جوانان در وزن 56 کیلو گرم در سال 90 را در کارنامه ورزشی خود به ارمغان دارد. کسب عنوان پنجمی در المپیک دانشجویی روسیه در سال 92، عنوان هفتمی در رقابت های جهانی 2013 لهستان و مقام ششمی بازی های آسیایی 2014 از دیگر افتخارات غرورآفرین پهلوان ‹ مجید عسکری› ورزشکار جوان و خوش آتیه رودانی است.ارسال شده: ساعت: 7:46

کلمات کلیدی: مجید عسگری ، شرایطش در رکوردگیری ، ترکیب تیم ملی ، وزنه‌برداری

برچسب‌ها: ورزش
 
 
دو مدال برنز برای وزنه‌برداران هرمزگان

عسکری حذف شد

المپیک ایتالیا در انتظار افتخارآفرینی وزنه‌بردار هرمزگانی

کوچ تیم ملی وزنه‌برداری ایران به بجنورد

مسابقات استانی وزنه‌برداری برگزار می‌شود