November 19, 2018 - ، ساعت 00:21
 
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی :
حمایت از هنرمندان بومی در اولویت است


صبح ساحل ، هنری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست با جمعی از سینماگران فعال هرمزگان گفت : حمایت از هنرمندان بومی در استان در اولویت برنامه و تخصیص بودجه قرار دارد.

علیرضا درویش نژاد ضمن تاکید به جایگاه خوب هرمزگان در فرهنگ و هنر کشور افزود: این جایگاه خوب به واسطه حمایت از هنرمندان بومی و تعامل و همکاری خوب با آنها بدست آمده است و این توان در استان وجود دارد که همه کارها توسط هنرمندان بومی انجام گیرد.

وی عنوان کرد : نیازمند ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب از سوی هنرمندان برای تقویت بخش های مختلف فرهنگ و هنر هستیم و تا زمانی این ارتباط دوسویه وجود داشته باشد شرایط فرهنگ رو به بهبود است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به نشست مشترک اهالی فرهنگ و هنر با استاندار هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت : سعی داریم به زودی نشست مشترک صنوف مختلف فرهنگ و هنر را با استاندار هرمزگان برگزار نماییم . زیرا بخش قابل توجهی از مسائل حوزه فرهنگ می تواند از طریق ایشان حل و فصل شود

.درویش نژاد در پایان یادآور شد : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از طرح های سینمایی مرتبط با کاهش آسیب های اجتماعی حمایت می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : هشت هزار تماشاگر در خرداد ماه به سینماهای بندرعباس رفتند.علیرضا درویش نژاد گفت : در مجموع 4482 نفر به سینما ستاره جنوب و 3234 نفر نفر به سینما ستاره شهر رفته اند.

وی به کاهش تماشاگران سینما در بندرعباس اشاره کرد و گفت : علت اصلی این مسئله شروع فصل گرما در بندرعباس می باشد که این مسئله یک امر کاملا طبیعی می باشد.

علیرضا  درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در پایان عنوان کرد : قیمت بلیط  سینما برای هر سانس 10 هزار تومان می باشد و علاقه مندان می توانند در سانس های 16 ، 18 ، 20  و22 از فیلم ها دیدن نمایند.ارسال شده: ساعت: 7:48

کلمات کلیدی: علیرضا درویش نژاد ، جایگاه خوب هرمزگان ، فرهنگ و هنر کشور

برچسب‌ها: فرهنگ و هنر
 
 
اظهارات مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی

مطبوعات هرمزگان تقویت می شوند

روستای کردرمهد اجرای برنامه های فرهنگ رضوی

اعلام برنامه های جشنواره تئاتر هرمزگان

اظهارات جمعی از روحانیون استان در مورد برگزاری کنسرت