November 16, 2018 - ، ساعت 11:48
 
 
همه تیم‌ها آماده بازی شدند
لیگ برتر فوتسال امروز آغاز خواهد شد


صبح ساحل ، ورزشی - محمود رییسی // عکس محمد کرمی  با برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فوتسال، بیستمین دوره لیگ برتر رسما فردا پنجشنبه 14 تیرماه در مشهد استارت خواهد خورد و 14 تیم حاضر در این مسابقات تلاش و تکاپوی خود را برای حضور قدرتمندانه در بازی ها آغاز می کنند.

با برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فوتسال، بیستمین دوره لیگ برتر رسما از پنجشنبه ۱۴ تیرماه در مشهد استارت خواهد خورد و ۱۴ تیم حاضر در این مسابقات تلاش و تکاپوی خود را برای حضور قدرتمندانه در بازی ها آغاز می کنند. وضعیت 14 تیم حاضر در این مسابقات بدین شرح می باشد. 

 آذرخش بندرعباس

تیمی که همیشه مشکلات مالی داشته است. این تیم در این فصل با قول های مسوولان پا به میدان  می گذارد. 

قول های که اگر واقعا عملی شود بسیار نقش بسزایی در نتیجه گیری تیم مردمی آذرخش خواهد داشت و یقینا بازیکنان و کادر فنی هم مثل چند سال گذشته از جان خود برای سربلندی تیم تلاش خواهند کرد.

آذرخش با جذب نفراتی مثل مرتضی فراهانی، مصطفی طیبی، بهروز جعفری عزم کرده که در بین ۸ تیم پلی آف بوده و حتی تا شگفتی آفرینی هم پیش برود.مثل چند فصل گذشته عباس روزپیکر سرمربی این تیم خواهد بود.

 مس سونگون

مدافع عنوان قهرمانی که مدت هاست تمرینات خود را آغاز کرده با سرمربی فصل قبل خود یعنی حمید بی غم وارد بازی‌ها می شود. این تیم اسکلت اصلی خود را حفظ کرده با این حال به نظر می رسد برای رسیدن به قهرمانی دوباره در لیگ نیاز به تقویت دارد که تنها دو بازیکن لیگ برتری به این تیم اضافه شدند. 

با توجه به حضور حسین طیبی و اصغرحسن زاده در این تیم به عنوان یار کمکی در جام باشگاه‌های آسیا، به نظر می رسد تمرکز این تیم معطوف به آسیاست و شاید همین عامل باعث شود از لیگ غفلت کنند.

 گیتی پسند

گیتی پسند اصفهان که فصل قبل در رسیدن به قهرمانی ناکام بود بار دیگر تیمی قدرتمند را تشکیل داده و با حضور رضا لک و چند چهره شاخص بدون تردید اصلی ترین گزینه قهرمانی است. به نظر می رسد اگر گیتی پسندی ها دچار حاشیه نشوند خیلی راحت تر از فصلی که حالا نه دبیری در آن حضور دارد و نه تاسیسات جام را بالای سر ببرند.

 حفاری خوزستان

گویا مدیران حفاری همچنان به حضور در فوتسال به عنوان یک تیم معمولی رضایت دارند و تفکری جدید در نزد آنها حاکم نیست.آنها همچنان با تکیه بر نیروهای بومی و سرمربی جوان خود یعنی علاسوند پای به مسابقات می‌گذراند و احتمالا همچون فصول قبل در برهه ای تا نزدیکی مدعیان هم خواهند آمد و در نهایت جایی در نیمه بالای جدول پیدا می کنند.

 فرش آرای مشهد

تیم مشهدی این فصل با محسن حسن زاده وارد مسابقات می شود. این تیم با کمی کاهش بودجه همراه بود با این حال مدتی است که تمریناتش را استارت زده و به نظر می‌رسد با توجه به تیمی که دارد در بالای جدول برای حضور در پلی آف بجنگد.

 سوهان محمد سیمای قم

تیمی که فصل قبل با نام آتلیه طهران قم در بازی ها بود حالا در دومین حضورش در لیگ برتر با حسین صبوری و جمعی از استعدادهای قمی و البته با شرایطی بهتر وارد مسابقات شده تا امیدوار باشد حتی در پلی آف لیگ برتر هم موفق شوند.این فصل شاهد آشتی دوباره قمی ها با فوتسال هم خواهیم بود اگر این تیم اسیر حاشیه نشودعلیرضا وفایی شاخص ترین خرید این تیم است.

 شهروند ساری

تیم محبوب شمال ایران تا همین چند هفته پیش هم رویای حضور شمسایی روی نیمکت را در سر داشت اما در حالی که نجاریان اعلام کرده بود از عملکرد اسماعیل پور راضی نیست این مربی جوان را در سمت خود ابقا کرد.این تیم بازیکنانی چون محمد طاهری را از دست داد اما با جذب نفراتی مثل شهرام شریف زاده و علی رهنما امیدوار است با شرایط بهتری در این فصل لیگ برتر شرکت کند.

 مقاومت قرچک

مقاومت قرچک این فصل هم با رضا زرخانلی وارد مسابقات شده و امیدوار است با اتکا به نیروهای سرباز و بازیکنان قرچکی در لیگ موفق شود.این تیم با مشکلات مالی روبرو بود و حتی درگیر و دار تغییرات مدیریتی مبلغ ورودی لیگ را هم پرداخت نکرد تا در آستانه حذف از بازی ها باشد اما در نهایت وارد مسابقات شد و به نظر می رسد جایی در میانه جدول در انتظار آنها باشد.

 مقاومت البرز

تیمی که از سوی مقاومتی ها قدمت بیشتری دارد و بیشتر حمایت می شود.این تیم در سال های اخیر اکثرا برای بقا جنگیده و به نظر می رسد این داستان امسال هم ادامه داشته باشد.مسعود کیانفر باز هم سرمربی این تیم خواهد بود و با با جدایی چند بازیکن،چندمهره سرباز جدید هم جذب کرده اند تا شرایطی مشابه فصل قبل را داشته باشند.

  پارسیان شهرقدس

تیمی که با خوش شانسی به جای تاسیسات وارد لیگ برتر شد با علی زندی پور به عنوان سرمربی و چند بازیکن متوسط به بازی ها می آید.این تیم از گزینه های سقوط است چرا که مدیریت ضعیف و غیر ورزشی حاکم‌بر باشگاه چه بسا باعث شود این تیم در میانه های راه با مشکلات مالی هم روبرو شده و کم بیاورد.

 سن ایچ ساوه

تیمی که با اقتدار به لیگ برتر صعود کرد قدر این مهم را دانست و زودتر از چند تیم استارت زد. این تیم جواد اصغری‌مقدم را به عنوان سرمربی در اختیار دارد و با جذب چند مهره شاخص به نظر می رسد خاطره خوش دبیری با اصغری مقدم زنده شود. این تیم اگر خوش شانس باشد از مدعیان لیگ خواهد بود.

 شهرداری ساوه

آخرین تیمی که جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد چرا که نه وضعیت تیمداری مشخصی داشت و نه به سازمان لیگ اعلام آمادگی کرده بود اما در آخرین لحظات حضورش را قطعی کرد.

این تیم با محسن خبیری سرمربی سابق خود به توافق رسید و تا زمان شروع بازی اولش تیم را تشکیل خواهد داد.

 اهورا بهبهان

ناشناخته ترین تیم لیگ برتر دومین صعود کننده به این مسابقات که با ترکیبی بومی وارد بازی ها می شود و خیلی ها از میزان آمادگی این تیم خبری ندارند.آنها هم گزینه سقوط هستند مگر این که با اتکا به تماشاگران خودی در خانه هر حریفی را اذیت کنند.

 ارژن شیراز

ارژنی ها هم با مشکلات مالی روبرو هستند با این حال با حمید کمالی بار دیگر وارد مسابقات می شوند و چند بازیکن شیرازی هم به جمع خود اضافه کرده اند تا این فصل شرایط بهتری نسبت به قبل داشته باشند.

 این تیم در هفته نخست به بندرعباس خواهد رفت  تا با آذرخش بازی کنند.   

   سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:

تا هفته سوم به شرایط ایده آل خواهیم رسید

تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در هفته نخست فردا جمعه(15 تیر) از ساعت 18 در سالن فجر از تیم ارژن فارس میزبانی می‌کند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: همواره بازی نخست در لیگ برتر سخت و دشوار است اما امیدواریم با انجام یک بازی هدفمند سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

عباس روزپیکر  اظهار کرد: نباید انتظار داشت تیم آذرخش در این مدت کمی که تمریناتش را آغاز کرده بتواند به هماهنگی کامل برسد اما در حد توان توانسته‌ایم به گوشه‌هایی از برنامه‌های مدنظرمان دست پیدا کنیم.

وی با بیان این که نسبت به زمان اندکی که در کنار هم بودیم توانسته‌ایم به هماهنگی معقولی دست پیدا کنیم، اضافه کرد: همواره بازی نخست در لیگ برتر سخت و دشوار است اما امیدواریم با انجام یک بازی هدفمند سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

روزپیکر با اشاره به این که در دیدار هفته نخست برابر ارژن شیراز، مصطفی طیبی را به دلیل محرومیت و بهزاد میری‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، خاطرنشان کرد: تمامی شرایط لازم برای رویارویی برابر ارژن مهیا شده و به‌خوبی از تیم حریف شناخت داریم.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس ادامه داد: تیم ارژن نسبت به فصل گذشته توانسته علاوه بر حفظ شاکله اصلی خود، بازیکنان خوبی را کند که در این میان میثم برمشوری بازیکن فصل گذشته آذرخش هم به این تیم ملحق شده است.

وی با بیان این که ITC علی عابدین بازیکن جدیدمان خواهد رسید و برای حضور برابر ارژن مشکلی ندارد، اضافه کرد: باوجوداین که برای آغاز مسابقات لیگ برتر اردویی برگزار نکردیم و حتی در بدنسازی هم با مشکل زمانی برخوردیم اما از روحیه مطلوبی برای دیدار هفته نخست و شاد کردن دل هوادارانمان برخورداریم.

روزپیکر با اشاره به این که تا هفته سوم به شرایط ایده آل و مدنظرمان خواهیم رسید، در خصوص شرایط مالی پیشرو، بیان کرد: در این فصل قرار است در خصوص مسائل مالی صحبتی نکنم اما مسئولان باشگاه پیگیر هستند و امیدوارم تا قبل از دیدار هفته نخست بتوانند بخشی از وعده‌ها را عملی کنند.

سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در پایان گفت: به حضور حداکثری هوادارانمان در سالن فجر بندرعباس نیاز داریم تا دیدار نخست را با پیروزی آغاز کنیم.  

 ناظران و داوران هفته اول 

 ناظران و داوران هفته اول لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور معرفی شدند.از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته اول لیگ برتر فوتسال اعلام شد.

این مسابقات از امروز پنجشنبه ۱۴ تیر با بازی  فرش آرای مشهد و شهروند ساری در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز خواهد شد.

 داوران این بازی ابراهیم مهرابی افشار، محمد رضا ذاکری ، مصطفی زینی و میلاد حمزه و ناظر داوری هم احمد جباری است. سایر دیدارها هم فردا جمعه ۱۵  و شنبه شانزدهم تیرماه برگزار می شود . 

 آذرخش بندر عباس -ارژن شیراز(سالن فجر بندرعباس)

ناظر:عباس رنجی

داوران: حسین وحدتی،منصور قربانی،امیر مختار

رودساز،مهدی طاهری

 پارسیان شهرقدس، مس سونگون(سالن دانشگاه آزاد تهران)

ناظر:علیرضا رجبی

داوران: حسین امیری،ولی صفارها، ولی امجدی ،ابراهیم آخوندی

  گیتی پسند اصفهان-مقاومت البرز(سالن پیروزی اصفهان)

ناظر:کریم سیستانی

داوران: علیرضا عبدالغنی،حمید رضا قدسی راغب،نیما روحانی،مجتبی بختیاریان

 مقاومت قرچک -حفاری خوزستان(سالن هفتم تیر قرچک)

ناظر: ابراهیم مسیبی

داوران: محمدعلی ترحمی،سید مسعود شفیعی،سید سجاد فتحی،میلاد امیری

 سن ایچ ساوه -اهورا بهبهان(سالن فجر ساوه)

ناظر:مهران جعفری

داوران:مجید فراهانی، احسان سبزواری، محمد داودپور، علی احمدی

 شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷

شهرداری ساوه -سوهان محمد سیمای قم(سالن فجر ساوه)

ناظر:هرمز مشفق

داوران:محمود نصیرلو،مهدی کرد،فرزین صالح،حمید سلیمانی. 

 ارسال شده: ساعت: 9:58

کلمات کلیدی: بیستمین دوره ، لیگ برتر ، فوتسال ، پنجشنبه 14 تیرماه ،

برچسب‌ها: ورزش
 
 
قطار بندرعباس از مسير روسيه به اروپا وصل مي شود

ازدواج و طلاق در هرمزگان افزایش یافت

ترنم عطر وجود حضرت علی اصغر(ع) در هرمزگان

حوزه انتخابی میناب، رودان، جاسک و بشاگرد 2 نماینده در مجلس خواهد داشت

«شهرداری» در ساری یک امتیاز شیرین گرفت