November 16, 2018 - ، ساعت 11:09
 
 
مدیرمخابرات منطقه هرمزگان اعلام کرد:
افزایش پوشش اینترنت در روستاهای استان هرمزگان


صبح ساحل ، اقتصادی - مدیرمخابرات  منطقه هرمزگان گفت : در تمامی فازهای توسعه شبکه تلفن همراه در استان ازتجهیزات ۳G,4G استفاده خواهد شد .

امیر یگانه درگفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما افزود: راه‌اندازی ۳Gدر سایت‌های فاریاب زیارتعلی،مسکن مهر رودان،اهون شهرستان بشاگرد،کمشک،هنگوئیه ،زنگارد شهرستان بستک و بوستانو انجام شده است و این سایتها که قبلاًدارای سیستم زیمنس بوده‌انددر حال حاضر مجهز به سیستم هوآوی شده، و سایت‌های هامون، دولاب قشم،بازار بندرلنگه، بوستانوو باغستان بندرعباس نیز ازپوشش۴Gبرخوردار گردیده‌اند.

وی اظهارداشت:مشترکین همراه اول که گوشیهای آنها قابلیت استفاده از سیستم ۴G را دارند با تبدیل سیم کارت خود به USIM می توانند از این سرویس استفاده کنند.

یگانه با بیان اینکه در تمامی فازهای توسعه شبکه تلفن همراه در استان از این به بعد ازتجهیزات ۳G,4G استفاده خواهد شد، تصریح کرد: پوشش اینترنت در مناطق روستایی در اولویت و از اهداف برنامه های جاری مخابرات منطقه می باشد وارتقای پهنای باند و افزایش سرعت اینترنت از مطالبات به حق مردم است تا بتوانند با دنیای اطلاعات و فضای مجازی به راحتی ارتباط داشته باشند و یقیناً تلاش مجموعه مدیران وکارکنان مخابرات هرمزگان در جهت بهبودکیفیت خدمات وکسب رضایت مشترکین خواهد بود.

مدیر مخابرات  منطقه هرمزگان با اشاره به اینکه تا کنون۱۶۸۶ سایت ۳G,4G دراستان نصب و راه اندازی شده است یادآور شد: تا پایان ماه جاری کار راه اندازی ۲۰ سایت BTSاز نسل ۳G,4G نیز در استان به پایان می رسد.یگانه  تعداد مشترکین همراه اول در استان را یک میلیون و چهارصد و سی و شش هزار و سیصد و سی نفر اعلام کرد .ارسال شده: ساعت: 8:10

کلمات کلیدی: امیر یگانه ، راه‌اندازی ۳G ، استان

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
«ورزش هرمزگان» به «موش‌آزمایشگاهی» تبدیل شده است

عدم توجه به جلو، بیشترین علت تصادفات در آذرماه

کسی حق ندارد مطبوعات را در مقابل بیان واقعیت ها تهدید کند

حمایت از پژوهشگران را یک اصل بدانید

سرشماري نيمه زمستانه پرندگان درهرمزگان آغاز شد