November 18, 2018 - ، ساعت 13:49
 
 
مدیر کل راه آهن خبرداد:
رشد حمل و نقل ریلی در استان هرمزگان


صبح ساحل ، اقتصادی - محمد پورفخری مدیر کل راه آهن هرمزگان گفت : در سه ماهه نخست سال جاری یک میلیون و ۹۷۸ هزار و ۶۶۰تن انواع محمولات و مواد معدنی و کالاهای تجاری در مبادی ایستگاههای گل گهر، معدن گل گهر و بندرشهید رجایی بارگیری شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴ درصد از لحاظ تعداد واگن افزایش را نشان می دهد.

وی افزود:در زمینه تخلیه نیز به میزان ۳ میلیون و۱۳۱هزار و ۹۱۸ تن انواع محمولات و مواد معدنی در سایر خطوط تخلیه این اداره کل شامل: پالایشگاه ، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس(بارکو)، بندر شهید رجایی و خطوط تخلیه دستی مانوری تخلیه شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷ درصد رشد داشته است .

به گفته وی در همین مدت عملکرد راه آهن هرمزگان به میزان ۵میلیون و ۱۱۰هزارو ۵۷۸تن کالا و محمولات بوده که رشد ۷درصدی را نشان داده و موجب رسیدن تن کیلومتر مرزی به میزان ۱ میلیارد و ۹۶۴میلیون و ۱۱۷هزار و ۶۹۰تن کیلومتر شده که رشد۱۵درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.

مدیر کل راه آهن هرمزگان گفت: در این مدت عملکرد بندر شهید رجایی نیز ۲میلیون و ۳۲۰هزار و ۸۲۹تن کالا بوده که رشد۱۸ درصدی حمل ریلی در بندر شهید رجایی را شاهد بوده ایم و در زمینه بارگیریکانتینر نیز با حمل ۱۱هزار( TEU) که نسبت به مدت مشابه سال گذشته۶۳درصد رشد داشته است.ارسال شده: ساعت: 7:48

کلمات کلیدی: محمد پورفخری ، رشد حمل و نقل ریلی

برچسب‌ها: اقتصاد
 
 
جابه‌جایی 84 هزار مسافر توسط راه آهن

افزايش53درصدي بخش حمل و نقل ريلي دربندر شهيد رجايي

عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در سال 1394

افتتاح ساختمان پلیس راه آهن هرمزگان توسط مدیرعامل راه آهن

رکورد جدید تخلیه محمولات در اداره کل راه آهن هرمزگان