November 16, 2018 - ، ساعت 11:11
 
 
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:
دولت مبارزه بامفاسد اقتصادی را با جدیت ادامه دهد


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه مردم با توجه به گرانی ها از خرید های غیر ضروری خودداری کنند، گفت: اداره امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باید در جنگ اقتصادی حضور موثری داشته باشد.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، در جمع نمازگزاران  بندرعباس با اشاره به اینکه اداره امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باید در جنگ اقتصادی حضور موثری داشته باشد، اظهار کرد: دشمن این خیال را دارد که با هدف قرار دادن سفره و معیشت ایرانیان به اهداف استکباری خود دست پیدا کند.

امام جمعه بندرعباس بیان کرد: این ملت ایران دارای فرهنگ روزه هستند و از روزه گرفتن ترسی ندارند و با پشت سر گذاشتن این مرحله، دشمن مستکبر ساکت می شود و دم فرو می بندد.آیت الله نعیم آبادی تصریح کرد: مردم برای به زانو درآوردن دشمن و مبارزه با گرانی ها تا جای ممکن از خرید دوری کرده و بر اساس آموزه های امام صادق (ع) اگر کالایی دارند در بازار عرضه کنند که با این کار گرانی ها کاهش پیدا می کند و قیمت ها اصلاح می شود.

وی اضافه کرد: از دولت انتظار می رود هم چنان مبارزه با مفاسد اقتصادی را با قدرت و شدت ادامه دهد و مفسدان اقتصادی را از سوراخ هایشان در همه شهرهای کشور بیرون کنند و به سزای اعمالشان برساند.

امام جمعه بندرعباس افزود: این افراد به مانند زالو در حال مکیدن خون ملت هستند و دستگاه اطلاعاتی باید مردم را از دست آن ها نجات دهد که با دستگیر شدن این زالوها در هر بخشی، شرایط آن بخش بهبود پیدا می کند.

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد: مساله مهم دیگر دزدان شناسنامه اند که با مبلغ ناچیزی شناسنامه روستائیان را به صورت موقت اجاره می کنند و به نام آنان به تجارت می پردازند و یک ریال مالیات نمی پردازند.وی ادامه داد: چنین افرادی در این استان هستند که امور اقتصادی و دارایی هرمزگان باید آنها را شناسایی و سراغشان برود و وضعیت پرداخت مالیات توسط این ها مورد بررسی قرار گیرد.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود، از رئیس جمهور بابت موضع گیری حکیمانه و خردمندانه ای که در سفر به اروپا نسبت به تحریم های استکبار جهانی و اسراییل فاسد و نامشروع داشت تشکر کرد.

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد: رییس جمهوری چندان به موضع گیری سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس امیدوار نیست و این کشورها که روزی برای خود قدرتی بوده و بر جهان حکمروایی می کردند امروز از ترامپ می ترسند ولی ایران اسلامی از ترامپ و همانند وی ترسی ندارد و جمهوری اسلامی با رهبری حکیم و فقیه عادل مستقل ترین کشور در زیر آسمان کبود است.

امام موقت جمعه هرمز:

انگیزه مردم برای پرداخت مالیات باید افزایش یابد

خطیب موقت جمعه هرمز گفت: با افزایش انگیزه در بین مردم برای پرداخت مالیات، می توان موقعیت اقتصادی کشور را رونق داد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام عبدالحمید گلزاری در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز با گرامیداشت سالروز شهادت امام صادق (ع) اظهار کرد: ششمین امام شیعیان جهان بنیانگذار اصلی حوزه های علمیه تشیع و تسنن محسوب می شود که عالمان مختلف و برجسته هر دو مذهب از محضر این امام بزرگوار کسب علم و کسب فیض کرده اند.

خطیب جمعه هرمز با اشاره به روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی اظهار داشت:یکی از راه های تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سال و نجات کشور از وابستگی به نفت تقویت فرهنگ مالیات است که نقش زیادی در رفاه جامعه و امور اجتماعی و سایر موارد دارد.

حجت الاسلام گلزاری به نهادینه کردن فرهنگ مالیات در بین مردم مانند فرهنگ پرداخت خمس و زکات تاکید کرد و افزود: مالیات های که با رضایت مردم پرداخت شود، ارزشمند است.وی گفت: هم اکنون مالیات به عنوان رکن اصلی بیت المال است و این امرباید به صورت سیستماتیک و منسجم جمع آوری شود. با افزایش انگیزه در بین مردم برای پرداخت مالیات، می توان موقعیت اقتصادی کشور را رونق داد.امام جمعه موقت هرمز ضمن تقدیر و تشکر از استاندار هرمزگان در خصوص طرح زیبا سازی شهر هرمز اظهار داشت : ضمن زیبا سازی شهر هرمز با ید به مقوله توسعه گردشگری این جزیره توجه ویژه ای بشود.

گلزاری بیان داشت : از کسانی که قول  داده اند که برای توسعه هرمز قدمی بر خواهند داشت  دست آنها را می بوسیم و در جهت پیشرفت و آبادانی این جزیره قدم بردارند.ارسال شده: ساعت: 7:48

کلمات کلیدی: نماینده ولی فقیه ، جمع نمازگزاران بندرعباس

برچسب‌ها: سیاست
 
 
چرا کسی مسوولیت وضعیت نامناسب نان در بندرعباس را نمی پذیرد

یادواره 62 شهید بخش تخت برگزار شد

گوشت كوسه حلال و خرچنگ حرام است

اهالی روستای "چاری" صاحب مسکن شدند

همایش علمی ولایت محور اتحاد امت اسلامی در بندرعباس برگزارشد