December 12, 2018 - ، ساعت 04:19
 
 
نماینده مردم بندرعباس تاکیدکرد:
ایجاد یک بانک اطلاعاتی از نیروهای نخبه هرمزگان


صبح ساحل ، سیاسی - نماینده مردم هرمزگان گفت: نیروی انسانی توانمند در رویدر نه تنها موتور محرک توسعه این منطقه بلکه در استان نیز منشا اثر است.

حسین هاشمی تختی در مراسم آغازعملیات اجرائی ساماندهی رودخانه رویدر اظهار کرد: آنچه که در مورد رویدر و توسعه آن مهم و دارای اهمیت است، نیروی انسانی متعهد، توانمند و تحصیل‌کرده است که موتور محرک توسعه همه‌جانبه این منطقه بشمار می‌رود.

وی افزود: نیروهای فرهیخته و خوش‌فکر هر منطقه کانونی‌ترین ظرفیت برای پیشرفت و آبادانی آن بشمار می‌روند و ما از وجود نیروهای توانمند در رویدر از گذشته تا به حال بهره برده‌ایم.

نماینده مردم بندرعباس با بیان اینکه ایجاد یک بانک اطلاعاتی از نیروهای نخبه هرمزگان می‌تواند به اداره بهتر استان و هر شهرستان کمک ویژه‌ای کند، خاطرنشان کرد: مجموعه نمایندگان و مدیریت اجرایی استان در بهره‌گیری از توان نیروها در ابعاد مختلف اهتمام ویژه‌ای دارند و ما باید برای عبور از مشکلات از ظرفیت تمامی نیروهای نخبه و متعهد به جمهوری اسلامی استفاده کنیم.

هاشمی تختی با تاکید بر پرهیز از نگاه قومیتی، مذهبی و یا سیاسی در استفاده از نیروهای کاردان، تصریح کرد: ملاک و معیار ما در استفاده از نیروها باید پاکدستی، توانمندی، کارآمدی و پایبندی به کشور و نظام باشد و ارجحیت دادن هر عنصر فرعی دیگری بر این ویژگی‌ها خیانت به کشور و هرمزگان است. ارسال شده: ساعت: 8:19

کلمات کلیدی: حسین هاشمی تختی ، مراسم آغازعملیات اجرائی ، ساماندهی رودخانه رویدر

برچسب‌ها: سیاست
 
 
در جلسه جبهه متحد اصولگرایان چه گذشت

حضور 50 نفر ازمعتمدین هرمزگانی درمعارفه هاشمی تختی

مقاومت بوشهرآنها را به سمت هرمزگان سوق داد

پیام تقدیر هاشمی تختی از حماسه حضور مردم

برای حل مشکلات هرمزگان همدل هستیم